Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van ennyi túlsúlyos és...

Miért van ennyi túlsúlyos és lusta ember a20 és 30 éves korosztályban?

Figyelt kérdés
Rengeteg túlsúlyos fiatal felnőttet látok mind nőben mind férfiban. Napi 1 óra mozgás szerintem nem sok az egészség megőrzése érdekében.

2017. jún. 4. 20:40
1 2 3 4
 1/36 anonim válasza:
84%
Nem mindenki lehet olyan ügyesen mint Te.!!!:)
2017. jún. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
A kérdésem nem provokatív de azt kicsit viccesnek tartom hogy 20x éves férfiak és nők az elsőre mennek fel a földszintről és hívják a liftet pedig ez maximum 10 lépcsőfok és ránézésre olyanok mint a kocsonya
2017. jún. 4. 20:45
 3/36 anonim ***** válasza:
65%

És miért van ennyi gondolkozni képtelen, ostoba, korlátolt, unintelligens szar a fiatalok és az öregek közt is?

A butaság a szégyen, nem pár plusz kiló.

2017. jún. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:

Szerintem a legnagyobb ostobaság egyike ha valaki saját magával szemben igénytelen és ha még pluszban rombolja is magát vele.


És én nem néhány plusz kilóról beszéltem hanem túlsúlyról

2017. jún. 4. 20:53
 5/36 anonim ***** válasza:
90%

Reggel fél 7-kor kelek fel. Arra van időm, hogy felöltözzek, de rögtön indulnom is kell, hogy 8-ra beérjek. 17:30 körül érek haza. Államvizsgázni fogok, tanulnom kell, mert szeretném végre befejezni az egyetemet. Másnapra össze kell készítenem valami ebédet és reggelit. Most tartunk ott, hogy este 8 van. Ekkor megyek el zuhanyozni majd aludni, hogy másnap reggel fel bírjak kelni. Ja, és önmagamra még nem is volt idő.


23/F

2017. jún. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%
mindenki úgy néz ki, meg úgy osztja be az idejét, ahogy szeretné... én nem nézek le senkit, mert kövér, sovány, stb., ez mindenkinek a saját dolga, hogy elfogadja magát, vagy tegyen azért, hogy olyan legyen, mint amilyenek el tudja fogadni magát
2017. jún. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:

Hasonló cipőben járok mint te egyedül élek szüleim meghaltak 22 éves vagyok háztartást vezetek dolgozom tiszteseggel és tanulok

22 férfi

2017. jún. 4. 21:02
 8/36 A kérdező kommentje:
Igen ez igaz de hozzá kell tennem azt hogy amikor a tomegkozlekedesen úgy ül le mellém hogy majdnem rám ül az kicsit gáz
2017. jún. 4. 21:04
 9/36 anonim ***** válasza:
87%
Hát én egy vagyok a sok közül és elmondom hogy én miért nem változtatok. A válasz hogy nincs idő. Ha lenne idő akkor meg kedvem nem lenne. Nem érzek semmi kényszert rá. Boldog vagyok így. Elvagyok a magam világába dagadtan és nem ártok senkinek. Mindenkinek emberi joga úgy élni az életét ahogy helyesnek látja... más kb már úgyse a miénk csak az életünk. Legalább azt ne egy rendszer szerint kelljen leélni. :D
2017. jún. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:
Rendben de a saját túlsúlyukkal ne okozzanak másnak hátrányt
2017. jún. 4. 21:06
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!