Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kell neki a telefonszámo...

Miért kell neki a telefonszámom? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Ma random ramirt egy gyerek, hogy meg e kaphatná a számomat. Azt kell tudni róla, hogy sosem voltunk barátok, csak közös barátok alapján beszéltünk pár szót, de az is elég régen volt, kb 3 éve nem is láttam ezt az embert, és sosem beszeltunk... Erre most ramirt h meg e kaphatná és leírta az ő számát. Jelenleg annyit tudok róla, hogy hol tanul, meg h a szomszéd utcában lakik. Ti mit tennének ? Amúgy nem egy bűnöző, rendes családból származik de ez fura...kérdeztem meg h mire kell a számom ?
2017. jún. 5. 11:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Elég érdekes szituáció, én biztos nem adnám meg...

Semmilyen kapcsolatban sem álltok, akkor miért pont a telefonszámod kell neki?

Esetleg valaki keresi az elérhetőséged, csak nem jutott hozzá (mondjuk akkor odaírta volna hogy miért kéri)

Lehet hogy valami szivatáshoz kell, vagy lehet egy haverjának akar besegíteni(gondolom lány vagy, úgy jött le a szöveg alapján) akinek esetleg tetszel.

De akkor sem logikus, mert miért pont a telószámod kéne?

Kerek perec kérdezd meg mire kell, és ha nem hajlandó elmondani, akkor egyértelműen hagyd a dolgot.

2017. jún. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
biztos, hogy nem adnám meg neki.
2017. jún. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
meg ne add.
2017. jún. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Próbáltad már...nem is tudom...megkérdezni, hogy mire kell...?
2017. jún. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Fatal_3rror_ ***** válasza:
100%
Most komolyan megkérdezed hogy megkérdezd e miért kéri el a számod? :D Ez fájt...
2017. jún. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!