Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vannak még ilyen fiúk ebben a...

Vannak még ilyen fiúk ebben a generációban?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy a húsz év alatti fiúk/férfiak között milyen mértékben találhatók a művészet iránt érdeklődő egyedek (itt Magyarországon, természetesen). Csak mert én a környezetemben úgy látom, hogy kezd eltűnni ez a jelenség, nem is ismerek "igazi művészlelkeket" személyesen. O.o Lehet, hogy csak enyhén látássérült vagyok ilyen téren, vagy engem kerülnek el a hasonló érdeklődési körű egyedek, de egy ideje már foglalkoztat ez a kérdés.
2017. jún. 5. 11:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
De imádom, amikor valaki próbál választékosan fogalmazni, de egyáltalán nem megy neki és csak égeti magát...
2017. jún. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hmmmm, sajnálom, valahogy kimaradt az alvás a napirendemből. :P Most, hogy túlléptünk a szőrszálhasogatáson, kaphatnék választ a kérdésemre is?^^
2017. jún. 5. 11:55
 3/11 anonim ***** válasza:
Mit értesz művészlélek alatt? Az, hogy valaki érdeklődik a művészet iránt vagy kedveli, nem jelenti feltétlenül azt, hogy az illető művészlélek.
2017. jún. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%
Én csend ételeket szoktam festeni, csak kár hogy zárva a boltok, most mentem volna le egy doboz tojásért és kolbászért.
2017. jún. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Pár hónapja randiztam egy ilyen érdeklődésű fiúval. Művészléleknek azért nem mondanám, de na. Engem meg racionalista lányként a racionalista fiúk kerülnek el... (mondanom se kell, hogy nem lett semmi a randiból :D)
2017. jún. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem egyed vagyok.Természetesen vannak, művészeti iskolát végeztem az osztályunkban 24 lány volt és 5 fiú.Lehet ezért nem találokozol művészetis fiúval vagy férfivel.Grafikusként dolgozok most már de nehéz elhelyezkedni ebben a szakmában lehet hogy ezért mennek kevesebben műv. iskolába.Amikor engem felvettek suliba akkor 10 szeres túljelentkezés volt 5 év elteltével csak 2 szeres volt.Az viszont nagyon tetszik nekem hogy nagy előny amikor megismerkedek egy hölgyel és megtudja hogy rajzolásból tervezésből élek.Pl Nem veszek horribil összegekért ajándékot a páromnak mindíg ha nem portrét rajzolok neki amin ketten vagyunk vagy valamilyen szobrot készítek neki,sokkal személyesebb és jobban is örül neki.Más az élet szemléletem is,más szempontból közelítem meg beszélgetés során az adott témát.Ja és valamiért a legtöbb hölgy szerint a művészlelkek jó szeretők.
2017. jún. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
*26f
2017. jún. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Rengeteg művészlelket, valódi művészt és magát a fűtől művésznek képzelő fiút/férfit ismerek és sok embert, akik úgy gondolnak a "művészekre", mint valami meg nem értett csodás unikornisokra, akik amolyan francia divatmagazinosan kócos hajjal, jó illatúan jazzt hallgatva mázolják a képeiket koszos kávés csészék között. Pedig a művészek sem egyformák ahogy lehet művészlelke egy törtető öltönyös ügyvédnek, úgy lehet egy elismert művész is egy hatalmas bunkó. Mindenesetre, ha magadat is "művészléleknek" tartod, akkor csak gondolj bele, te milyen környezetben érzed magad otthon, na őket is ott fogod megtalálni. Súgok: ez nem a disco, vagy a külföldiek által felkapott rom kocsmák.
2017. jún. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ilyen vagyok, én magam nem alkotok semmit (bár már gondolkodtam ezen), de szeretem a művészeteket.


17/f

2017. jún. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én pont az ellenkezőjét látom. Azt veszem észre hogy a mi generációnkban "mindenki különleges" "mindenki művész" "senkit se ért a tömeg" "mindenki egyedi".

Neked mit jelent a művészlélek? Azt hogy egész nap meredünk a semmibe elmélkedve vagy hogy alkotni is szeretnénk valamit? Csak mert utóbbi emberek el vannak foglalva az életükkel, projektjeikkel és azzal hogy a céljaikhoz pénzt keressenek. Ezért kerülheted el őket. És én azt veszem észre hogy a kirívó öltözködésű emberek a leginkább sablonosak és 10 perc beszélgetés után unalmasak.

2017. jún. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!