Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért hiszik azt, hogy azért...

Miért hiszik azt, hogy azért csináltatok piercinget, mert "egyedi akarok lenni"?

Figyelt kérdés

Bő 2 hete csináltattam fülporcba piercinget, és még vannak terveim a fülemmel kapcsolatban, de ez volt az első "szokatlanabb". (Van még kettő plusz a cimpa részen).

És amikor mesélem valakinek, (akik tudtak róla, hogy szeretnék), azzal jön, hogy "Lehetsz egyedi csak vigyázz, át ne ess a ló másik oldalára", és hogy ezzel "most ne érezd magam különlegesnek, vagy másnak. " "Ettől nem lettél egyedi."


A probléma csak az, hogy ehhez ennek semmi köze nem volt. Én csak magam miatt csináltattam, mert tetszik, meg mert nekem egyéni jelentése van. Az hogy most egyedi lettem-e tőle vagy sem különösebben nem érdekel. A piercingek már vannak annyira elterjedve, hogy nem számít egyediségnek ha van. Ez csak egy ékszer.


Szóval, miért hiszik ezt az emberek?

19/L



2017. jún. 5. 13:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Az emberekben mindig ott van a cinizmus, alapvetően "rosszat" feltételeznek másokról sok esetben. És az emberek tudatában ott a mantra a látványosabb testmódosításokról, hogy ez csak egyénieskedésre meg menősködésre való. Mert valljuk be, hogy sokan tényleg ezért csinálják. Amikor ilyeneket szólnak be, valószínűleg erről szólhat a tartalom. Másfelől az is benne van, hogy ők maguk frusztráltak, mert nem találták meg az önkifejezésük módját, módszerét, esetleg nincs bátorságuk hozzá hogy kipróbáljanak ilyeneket hogy piercing/tetkó/akármi, vagy az a bajuk hogy nincs se jelentés, se mondanivaló amit tudnának mutatni magukból, mégis a külsőségek szintjén valahogy ők is szeretnének kitűnni... Én kb ilyesmikre tudnék gondolni
2017. jún. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Manapság már annyian csináltatnak hogy lassan az az egyedi akinek nincs. Meg kell tanulni leszarni mások véleményét. Csak magadnak akarj megfelelni, másoknak soha.
2017. jún. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem isvolt, csak olyan amihez nem kell lyukasztani, de felfekszik a porcra, vagy másik az orron

Soha senki nem szolt be, csak néha kaptam csodálkozásokat mint akik soha ilyet nem láttak volna még :)

2017. jún. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

*most nézem, egy olyat sem dob ki a google, pedig nagyon szép hosszu motívumok mint pl a koldokpiercingnél ami csüngős(a köldökömben ragassztos ékszer volt)

Akkor kezdem érteni a csodálkozásokat, egyet sem tudok linkelni...

2017. jún. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mer konformista opportunista patkányok az ilyenek. Nem kell velük foglalkozni,mindenki azt csinál a saját testével amit akar és az magánügy! A nemiség meg végképp magánügy,csak azokra tartozik akik művelik(arra a jó pár emberre).
2017. jún. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2017. jún. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, véleményeket. :)
2017. jún. 5. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!