Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért viselkedik velem így apu?

Miért viselkedik velem így apu?

Figyelt kérdés

Tesóm pár hete vizsgázott le B kategóriából, most már aktívan vezet, tegnap szóba került a vezetés hogy nem sokára jelentkezek én is, mondtam hogy először az B-t szeretném megcsinálni, utána majd az A-t, fater pedig rávágta hogy elég neked a B mert azzal robogót is lehet használni, de normális motort akarok ahhoz pedig kell a külön kategória, honnan tudja hogy nekem mi elég, le sem ül velem beszélni erről.

Azért nem értem ezt a hozzáállást mert gyerekkora óta volt valamilyen járgánya, amikor meg betöltötte az életkorát megcsinálta mindkét kategóriát, és a mai napig van gépe, éppen ezért furcsa nekem hogy érződik rajta a "lebeszélés", pedig sokat járunk együtt gurulni, ha épp nem dolgozunk és ráérünk, de valamitől tabu ez az egész. Mondta hogy vegyek egy jó autót majd és abba belefér a család is, hozzáteszem még komoly kapcsolatom sem volt csak ilyen futó valamik, így hol vagyok még a családfő szerepétől.


Azt hozzáteszem hogy így 25 éves fiatal felnőttként, "most még" elfogadom a véleményét mert itthon lakom mert nem albérletben akarok kezdeni ahol hiába a normális fizetés nem lehet jelentősen félretenni, ha anyagiakat tekintve már ott tartanék akkor tudnék függetlenedni, így pedig már nem felelne értem


Kicsit ilyenkor szomorú vagyok hogy nem olyan szülő gyerek vagyok, ahol leülnek megbeszélik a terveket, és megpróbálják együtt kivitelezni.

Örülnék annak ha ezt hallhatnám "Gyere fiam, elmegyünk megnézzük meghallgatjuk a gépet amit kinéztél és ha nincs vele gond, elhozzuk, majd rendbe teszem neked"


2017. jún. 5. 15:51
 1/1 anonim válasza:
Vedd meg magadnak, abba nem szólhat bele.
2017. jún. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!