Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Önbizalomhiányos vagyok, de...

Önbizalomhiányos vagyok, de nem tudom miért? Szerintetek?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok, mindent elértem eddig minden sikerült amibe eddig belekezdtem legyen az jogsi, egyetemi felvételi, vizsgák bármi. Szép vagyok, tudom magamról ( nem jövök be mindenkinek természetesen, de meg vagyok elégedve). És bármennyire gondolozok nem emlékszek hogy valami kialakíthattta volna ezt, szerető családom van 2 öcsémmel akiket imádok, szüleim harmóniában élnek, van szép házunk sosem szenvedtem hiányt sosem bántottak oviba suliba sehol. Mégis képtelen vagyok kapcsolatot kialakítani. Nem merek hozzászólni a férfiakhoz, lányokkal jól kijövök, de ha ellenkező nemű emberrel kell kapcsolatot létesítenem (aki nem családtag) legblokkolok kész vagyok és nem tudok megszólalni. Komolyan mondom ha megkérdik a metrón, hogy mennyi idő csak bambulok izzadni kezdek és lefagyok. Mitől lehet ez? Nem is bántalmaztak semmi...
2017. jún. 5. 19:25
 1/3 anonim ***** válasza:
régebben sem voltak kapcsolatod (baráti vagy csak ismerősi) férfiakkal/fiúkkal pl: középiskolában, vagy általánosban? Azért kérdem mert arra gondolok, hogy egyszerűen nincs tapasztalatod az ellenkező nemmel való kapcsolatokban és mindennek tetejébe erre már rá is görcsölsz. Keresned kéne azokat a helyezeteket amikor fiúkkal beszélgetsz csak pás mondat is elég. Erőltesd, erőltesd! Szerezz tapasztalatot és könnyebb lesz. 29/F
2017. jún. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha tudod magadról, hogy szép vagy, elgedett vagy magaddal, az eredméyneiddel, önbizalomhiányod biztos nincs, maximum beszari vagy :) ezen lehet változtatni, olyna mint a biciklizés. Egyszer fel kell ülni és menni. Csak szólítsd meg, aki szimpatikus egy szia és egy nagy mosoly kíséretében, onanntól meg menni fog.
2017. jún. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ha nem beszélgetsz velük írásban se nehéz lesz legyőzni a félelmedet :-( pedig írásban olyan könnyű, nem látjuk a másikat, nem kell kimozdulni a komfortzónánkból :-D
2017. jún. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!