Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan legyek férfias? 21f

Hogyan legyek férfias? 21f

Figyelt kérdés
Meg szeretnék változni.Egy erős testű srác vagyok, mégis be**ari,gyáva.Nincs önbizalmam,pedig jól nézek ki.Barátnőm soha nem volt.Ami volt az mind időpocsékolás volt.Mindazért mert görcsösen próbálok csajozni.Sokkal másabb vagyok mint régebben.Változtam eleget,szereztem tapasztalatot de még mindig egy puha.... nek tartom magam.Unalmas vagyok az emberek számára egy idő után.Aki fontos számomra arról nem tudok leszállni.Lányokkal is így vagyok,nem tudom játszani az elérhetetlent.Mert ha van egy lány,az mindennél fontosabb nekem és így nagyon nyomulok.
2017. jún. 5. 19:48
 1/7 A kérdező kommentje:
Aki szeretne erről beszélgetni,leírom részletesen privátban.Viszont meghallgatom a problémáitokat éa segítek ha tudok
2017. jún. 5. 19:50
 2/7 anonim ***** válasza:
Leírhatod részletesen, ha szeretnéd, de én azt mondom, hogy ezt magadban kell elrendezned. Én ez alapján nem tartalak "férfiatlannak". Aki kedvel annak biztosan nem vagy/leszel unalmas és nem is kell játszani az elérhetetlent.
2017. jún. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nekem minden almom az hogy eros testu legyek, en tuti vagany lennek ha ilyen lennek, de nekem nagyon nehezen megy az izomepites.
2017. jún. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Elmondom hogy lehetsz sikeres dolgokban.

Nem görcsölsz rá, leszarod, ne érdekeljen. Szórakozz a lányokkal, ne gondold azt, hogy húha, vajon most feltudom e szedni, szard le hogy van e csajod és hogy ki lesz az.

Sokáig én is görcsöltem rá, utána egyik nap magasról leszartam, elegem lett, nem akartam barátnőt, nem hajtottam érte, és másnapra már fel is szedtem valakit ez miatt, mert annyira laza voltam.

2017. jún. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Utolsó pontosan leírta a problémámat.Ez kell a lányoknak,hogy legyél elérhetetlen és nehezen kapjanak meg.De én nem tudok olyan lenni.Az életem unalmas,nincsenek nagyon barátaim,nem érdekel sokminden vagy még nem találtam rá... így unalmasan telnek a napjaim.Főleg ha találok egy lányt,akkor végképp semmi sem érdekel rajta kívül.De amúgy meg chatelni szoktam lányokkal élőben sok próbálkozás után rájöttem hogy nem megy.És akkor hogy szarnám le azt a lányt akivel egész napokat írok? Persze hogy nem azért írok hogy barátkozzak,hanem hogy meghódítsam.Nem értem azokat a srácokat hogy képesek arra hogy így ne érdekelje őket.Akkor biztos hogy valami nagy érdeklődési körük van és le tudják foglalni magukat.Nekem az a bajom hogy nem tudom mással lekötni magam. Az a lány kell lássa hogy nem ő az egyetlen dolog az életemben.Teret kell hagyjak neki.Meg hát már 21 éves fejjel persze hogy görcsösen akarok barátnőt szerezni ami nagyon lelátszik rajtam ezért is nem jön össze.Vissza kell tartanom magam és nem szabadna letámadó legyek..
2017. jún. 5. 20:45
 6/7 anonim ***** válasza:

Adok pár valóban használható tanácsot, amivel jobbá teheted az életedet:


1) Kezdj magaddal valamit és fejleszd magad!

Nem hiszem el, hogy semmi nem érdekel - főleg, ha ki se próbálod a dolgokat.

Kezdj el valamilyen sportot, tanulj meg hangszeren játszani, tanulj önvédelmet vagy iratkozz be egy téged érdeklő tanfolyamra. Rengeteg szabadidős tevékenység van, amiknek a nagyrésze nem igényel komoly anyagi befektetést.


Egyáltalán nem vonzó a nők szemében, ha egy srácnak nélkülük üres az élete. Ők egy már alapból izgalmas élet részei akarnak lenni, nem pedig ők maguk adni a színesítést. Tudod, senki nem szeret olyan buliba menni, ahol saját magának kell bulihangulatot teremteni! Mindenki a kész buliba akar érkezni!


2) Szociális élet. Kutasd fel a korábbi barátaidat, és szerezz újakat (ezt könnyen meg tudod tenni, ha már találtál valamilyen szabadidő tevékenységet). Élj bőséges szociális életet, alakíts ki magadnak barátságokat, járj társaságba.


3)A görcsölés ellen pedig: fizetős csajok. Feloldja a gátlásaidat, csökkenti a szorongásaidat. Önbizalmat ad, hogy tapasztalattal gazdagodtál és a későbbiekben magabiztosabb leszel a csajokkal, hogy már nem vagy kezdő velük.



Végül pedig:


Sose hibáztasd magadat a helyzetedért!

Más adottságaink vannak, mindenki más családi háttérből származik. Nem te választottad meg, hogy hova születsz, milyen nevelést kapsz stb.

Annyit tudsz tenni, hogy őszintén felméred a jelenlegi helyzetedet, és megpróbálod belőle kihozni a legtöbbet.

2017. jún. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
57%

Úgy lehetsz férfias, ha:


- tudod minden nap, amikor felkelsz, hogy mit, miket akarsz megtenni és ezeket megteszed, nem halogatsz

- a fenti tetteidért vállalsz minden felelősséget és következményt

- nem panaszkodsz, hogy rajtad kívül álló okok miatt nem sikerül rendbe rakni az életed

- korrekt konszenzuson alapuló kapcsolatokat alakítasz ki más emberekkel, nem alkalmazol más mércét magadra, és mást másokra

- konfliktusaidat megbeszéled és rendbe rakod azokkal, akiket ez érint

- saját stílust alakítasz ki, nem hanyagolod el magad, de azért nem kell szétgyúrni a tested, a túlzásba esés, vagy a túlzott piperkőcség visszataszító


Ha a kiszemelt nők megérzik, hogy korrekt ember vagy, rendezett élettel, akkor vonzódni fognak hozzád előbb-utóbb.

2017. jún. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!