Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok arrol hogy a...

Mit gondoltok arrol hogy a jofogasrol rendeltunk a haztol hazig szolgaltatasal es az elado azt akarja hogy felesbe fizessuk a postakoltseget?

Figyelt kérdés
10 ezerbe kerul a targy amit vettunk es ugye abbol levonnak 2 ezer ftot es a maradekot utaljak az eladonak, na most ez a barom nem tudom mi csinalt de azt mondta hogy neki azt mondta a futar hogy ennek a csomagnak a szallitasi dija 7900ft lesz es ő 2100 at kap majd csak a szamlajara, es azt szeretne ha atvettem a csomagot es megfelel akkor ennek a 7900 ft nak a felet meg fizessuk ki neki, nem akar kenyszeriteni csak ő igy nagyon rosszul jar, na szval szerintetek ez normalis??? es ez hogy tortenhetett??? nem lehet hogy hazudik es le akar csak huzni minket, azt akarja majd utaljuk neki a penzt legyunk jofejek, ha ebbe nem megyek bele es leszarom hogy neki csak 2100 forintja marad mar ha igaz a sztori akkor abbol lehet bajunk szerintetek?? koszi.

2017. jún. 7. 13:37
 1/7 anonim válasza:

Biztos, hogy hazudik. Nekem nem kellett fizetni sosem a háztól-házigért mint vevő.

Nézzétek meg mit ír az oldal szabályzata.

2017. jún. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hivatalosan nekem se kene fizetni csak mivel nagyon magas postakoltseget vonnak le tole azert akarja felesbe, de sztem is kamuzik a mocsadek.
2017. jún. 7. 13:46
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez kamu, vagy mutasson hiteles bizonyítékot rá.
2017. jún. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
milyen bizonyitekot lehetne tole kerni?? de ha meg igaz is akkor se ertem ezt hogy gondolja, mit erdekeljen engem hogy ő mennyit fog kapni a szamlajara?? ti mit tennetek??
2017. jún. 7. 13:55
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha ő hibázott, akkor az legyen az ő kára. Úgy kell beárazni valamit, hogy a vevő számára elsőre is egyértelmű legyen, mit kap, s mennyiért.

Ha le tudsz mondani a vételről, úgy hogy nem kapod meg az árut, nem is fizetsz semmit, s neki is jó úgy, akkor esetleg megteheted ezt a kedvességet.

De ragaszkodhatsz is a cucchoz, s a meghirdetett költségekhez.

2017. jún. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom, most mennyibe került a Jófogás Háztól-házig szolgáltatása, gondolom függ a tárgy méretétől is. Ha az eladó feltette hirdetni a tárgyat, hogy pl. 10ezerért adja, akkor szerintem jogos, ha kéri tőled a fele szállítási költséget. Így is kevesebbet kap, mint amiért meghirdette, bár nyilván lehet alkudni. Régebben én is úgy csináltam, ha valaki érdeklődött a meghirdetett tárgy után és megállapodtunk az árról, utána megbeszéltük a szállítást is. Én mindig olyannal állapodtam meg, aki hajlandó volt felezni a költséget, mert miért én fizessem az egészet? Az ő érdeke is, hogy megkapja a tárgyat, vagy pedig jöjjön el érte.

Általában úgy csináltuk, ha meg akarta venni, komoly volt a szándéka, megállapodtunk a szállításról is, akkor én a fele költséggel felemeltem az áru árát, ő pedig vevőként rámozdult. Így feleződött a szállítási költség.

2017. jún. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kqlkulálja úgy az árat,hogy megérje neki.Ne fizess semmivel se többet,oldja meg.Tuti hogy nem annyi a postaköltség amennyit írt.
2017. jún. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!