Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan változzak meg?

Hogyan változzak meg?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az utobbi időben nagyon megváltoztam, az egész avval kezdődött hogy a szüleim elváltak és én elköltöztem anyummal (ez iszonyatosan megviselt) mert egy új férfival jött össze aki egy nagyon rossz ember.. majd egy rossz társaságba keveredtem akikkel minden hétvégén ittunk, buliztunk, cigiztünk, ők drogoztak is.. Ebbe menekültem bele.. Régen lovagoltam, sportoltam sokat és kondizni is elkezdtem mindig is az egészséges életnek a híve voltam.. De aztán jött ez az egész és csak ez szólt mindenről... Aztán egyszer kórházba is kerültem a sok ital fogyasztás miatt (fél évig tartott ez az egész de szinte mindennap velük lógtam volt hogy suli helyett is inkább hozzájuk mentem) aztán mondta a bátyám és anyukám is hogy vessek véget ennek sz egésznek mert így csak lezüllök.. Megfogadtam hogy soha tobbet nem beszélek velük nem dohányzom tobbet és nem is iszom nagyon nagy akarat erő kellett hozzá de sikerült.. Azóta újra kondizom és egészségesen élek de amin nem birok változtatni az a belső tulajdonságaim... Én régen mindig egy kedves segítőkész ember voltam.. Most meg egyszerűen egy beképzelt, egoista önző, szemtelen nagyképű viháncolós lettem.. És emiatt sok kedves embert is elűztem magam mellöl és szeretnék ezen változtatni de nem bírok.. Olyan akarok lenni mint régen.. Mielőtt még ebbe a rossz társaságba keveredtem és elváltak a szüleim.. Mit tegyek? Hogyan legyek újra jó ember?

19/L

Válaszokat előre is köszönöm


2017. jún. 7. 13:41
 1/1 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy magadon állítasz. Nincs benne semmi trükk. Ha régen ment, most is menne, ha nagyon akarnád. Nem akarásnak nyögés a vége. A te bajodon csak te tudsz változtatni. Jól látod a lényeget. Minden normális menekülni fog tőled..

Sorsod és döntésed a te kezedben van.

2017. jún. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!