Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy tudnék magamba szerettetn...

Hogy tudnék magamba szerettetni egy fiút? Hogy jöjjek rá, hogy ő mit érez?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akivel pár hónapja beszélek. Nagyon aranyos, bókol, tip. cuki-fiú fajta. Van, amikor flörtöl, van, amikor hisztizik, vagy duzzog. Elmondtam neki, hogy hogy érzek iránta. Azóta kicsit megváltozott. Egy buliban találkoztam vele, hívtam, hogy jöjjön táncolni, de nem akart. Tovább nyaggattam. Végül megfogtam a kezét, hogy táncoljon de nem táncolt. Végig egymás szemébe néztünk... És akkor... A barátnőmnek is detto bók, stb minden... Ölelést kért b.nőmtől, majd tőlem is. Ők régebben csókolóztak is, de azóta nincs semmi. Segítség pls!

#szerelem #mitérez?
2017. jún. 7. 14:08
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
Ne akard önző módon kicsikarni a nem létező szeretetét.
2017. jún. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%

Állj ki éjfélkor egy elágazásba és fordulj kelet irányába, és morzsolj el egy zacskó bazsalikomot.

lol

2017. jún. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
10 évesen még a csattogós lepkével és a Barbie-babával kéne játszanod...
2017. jún. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#3 nem hinném hogy 10 éves, főleg mert bulikba jár... szépen le vagy szavazva

2# nekem működött! :D

2017. jún. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Állj elé pucéran... hamar el fog dőlni a kérdés, hogy lesz-e a dolognak jövője. :D
2017. jún. 8. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!