Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen ember az apám?...

Miért ilyen ember az apám? Valakinek van hasonló ismerőse?

Figyelt kérdés

Apámmal mindig is semleges volt a viszonyunk. Most 23 éves vagyok, a szüleim 5 éve elváltak. Hetente egyszer találkozom vele. Egész életében gyári melós volt, de mindig is utált dolgozni. Azonban mikor mondtam neki anno, hogy egyetemre megyek akkor tökre lenéző volt, hogy csak a kétkezi munka az igazi munka. Most meg pont fordítva látja, hogy ennek van értelme amit én akarok.


Sosem volt semmi hobbija, nem szervezett velem sose semmit. Igazából anyám is ezért hagyta el. Mintha csak a halált várná. Már 50 éves elmúlt de dühít, hogy ennyire semmibe veszi még a saját életét is. Látszik, hogy amit mesélek neki az nem érdekli, nem értem miért ilyen.


Sosem tanított meg semmire, nem adott át semmi apai bölcsességet és ez részben dühít de inkább már csak sajnálom a dolgot. Szeretem őt, de nevelés szempontjából nem kaptam tőle sok mindent. Valakinek van hasonló ismerőse?


2017. jún. 7. 14:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Ti legalább hetente egyszer találkoztok. Nálunk egyáltalán nem volt soha kíváncsi a gyerekeire, sőt, még a gyerektartást sem fizette, úgyhogy van a tiédnél ezerszer rosszabb is.
2017. jún. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

persze de nem mindig a rosszabbhoz kell viszonyítani, hanem mondjuk a minimum elváráshoz!


az hogy hetente találkozunk inkább csak rendszer mint sem mert érdekünk!

2017. jún. 7. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!