Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok\fiuk ezt ti hogyan...

Lányok\fiuk ezt ti hogyan látjátok?

Figyelt kérdés
Én úgy veszem észre hogy lányok elsősorban azért sminkelnek mert a vetélytársaikon akarnak túltenni nem pedig a fiúknak tetszeni. Szerintem ezért vannak a túlzott sminkek egy nőn vagy lányon. Beszélgettem erről néhány lányról és ők is azt mondták hogy sokszor egymáson akarnak túltenni és túlzásba viszik. Ezt ti hogyan látjátok?

2017. jún. 7. 15:12
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
úgy látom ahogy te
2017. jún. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
34%
Én elsősorban magamnak akarok tetszeni és ezért sminkelek.
2017. jún. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem nem elégedettek magukkal. Így próbálnak javítani a kinézetükön. Ami sokszor jó is. Van az a smink, ami csak kiemeli a dolgokat, de nem túl sok, nem mű.

Aki túlzott sminket használ, az szerintem a külsőségeknek él, ilyen beállítottságú, és más területeken is megnyilvánul ez, nemcsak a sminkben. Szerintem különösebben sem a férfiak, sem a nők véleménye nem érdekli őket a sminkkel kapcsolatban.

2017. jún. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
Exeim mind nekem akartak kedveskedni a sminkkel, le se tojták a többi csajt. :)
2017. jún. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%

2 okból sminkelnek.

1) beléjük lett agymosva, hogy smink nélkül nem szépek

2) azt hiszik, hogy azt tetszik a férfiaknak


Ennyi. ;)

2017. jún. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy látom, hogy akkor látom mikor használtam a vésőt és a kalapácsot. :D


Amúgy csak a mű szemöldök a rosszabb. Nincs is annál kellemesebb mikor reggel meglátod az elmosódott rajzolt szemöldökkel, vagy teljesen lekopva..

2017. jún. 8. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nálam az a volt osztályokba sminkeltek. Néha nem tudtam hogy egy buli vagy a suliba érkeztem.! Nagyon durva, sminkek voltak. Én korrektort is akkor használok ha nagyon muszáj amúgy meg minden sminket mellőző.! Ők már csak, azért sminkeltek mert hogy, a, másik is, meg hogy annak, nézd milyen, muszempillája van nekem holnap nagyobb lesz. Őket nem zavarta hogy gusztustalanul néznek ki. Nekik a fiúk csak arra kelettek/kellenek.. Más nem számított csak hogy a smink jobb legyen mint az osztály összes lányának és ennyi.! A mai fiatalság már katasztrófa.. Tudom benne vagyok de, azért szerintem én eléggé maradi vagyok hozzájuk képest.. Mikor megyek a buszon reggel [pár napja be kellet mennem a suliba] egy lány telefonált nem hallgattam, melletem ült. A 10. Szülinapját ünnepelték, iphone-ja volt és azért simkelve is volt, és arról beszélt valakivel telefonon hogy, majd este megy és az anyjának azt mondta hogy w legjobb barátnőjél alszok.. Csak tátva marad a szám.! Én 10 évesen szerintem a sminket se ismertem annyira, nem hogy iphone-om legyen és hogy, anyám egyedül engedjen buszoni a barátnőmhoz ott aludni.! Az a minimum volt hogy ő elvitt mert szerette tudnk hogy ott vagyok, és nem máshol..meg tudta hogy a barátnőm anyja is mit csinál nem, engedtett volna csak úgy el.!
2017. aug. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!