Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az hogy eddig...

Miért van az hogy eddig utáltam az általános iskolát és ebben az utolsó 2 hónapban imádom? (most ballagok)

Figyelt kérdés

#ballagás #szeretem az iskolát
2017. jún. 7. 16:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Amikor egy komolyabb fordulat következik be az ember életében, hajlamos megszépítenie a régi emlékeket. Annak idején én is voltam olyan helyzetben, amikor arra gondoltam, hogy "uh, nem is olyan szar ez az egész, sőt...", de utána mindig volt egy olyan pillanat amikor arra gondoltam, hogy "na jó ezt mégsem gondolom komolyan". Sajnos nem értek a pszichológiához, de biztos van erre valami szakszerű magyarázat.
2017. jún. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert ezt már ismered, sok már nem múlik azon, hogy mennyit tanulsz, tehát nincs stressz, és a lelked mélyén tartasz a középiskolától. Új közeg lesz, ismeretlen tanárok, más követelményrendszer stb, stb.:-) Sokan vannak így vele, még ha nem is vallják be.
2017. jún. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Szerintem is ez az igazság! Se stressz semmi és buli szinte az egész. :D
2017. jún. 7. 17:16
 4/5 anonim ***** válasza:
Én ugyanezt éreztem középiskolában , most érettségizem, csak én egész 12.-ben éreztem ezt. Előtte gyűlöltem.
2017. jún. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
12.-ben meg több stressz van mint a többi 11 évben összesen mégis buli az egész.
2017. jún. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!