Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha hatarozatlan maradok es...

Ha hatarozatlan maradok es tovabbra se sikerul kigyurni magam akkor akarhova megyek tenyleg mindenhol kotozkodni fognak velem?

Figyelt kérdés
pl munkahelyek tanfolyamok, ha ki lennek gyurva senki se merne beszolni vagy ha megis akkor kapna:D nagyon nem akar izmosodni a testem erdemes lenne porozni vagy szedni vmit??

#kotozkodes
2017. jún. 9. 13:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Inkább azon kéne elgondolkozni, miért szólnak be neked mindenhol, mert ez nem normális. És valószínűleg nem a világ hibája, hanem a tiéd. Csak azért, mert nem vagy kigyúrva, nem fognak minden munkahelyen és mindenhol beléd kötni.
2017. jún. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Velem nem mondom, hogy olyan sokat kötekedtek, de voltak beszólások.

Utána felhíztam 30 kilót, azóta jobb.

Bár idővel kiismernek az emberek.

2017. jún. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
en a legynek se artok megis kotozkodnek, ha nem is azonnal de rovid idon belul megtalalnak, annyira utalom mar az embereket, most mar oda akarok csapni.
2017. jún. 9. 14:14
 4/16 anonim ***** válasza:
88%

"senki se merne beszolni vagy ha megis akkor kapna" Haver, én 2,5 éve edzek és a súlyzóemeléstől nem tanultam meg verekedni, te hogyan tanulnál meg tőle?


" nagyon nem akar izmosodni a testem erdemes lenne porozni vagy szedni vmit" Porozni??? Doppingszerekre gondoltál? Azok hormon gyógyszerek amiket szemes tablettaként vagy ínyekción keresztül lehet bejuttatni a szervezetbe. A fehérjepor csak aminósavból áll, biológia. És étrendet kéne szedni, azért nem izmosodsz.


De ha te tényleg ezért akarsz elkezdeni edzeni, hogy keménykedhess, és hogy féljenek tőled akkor felesleges is kondiznod. És még csodálkozom, hogy sokan lenézik ezt a sportágat....

2017. jún. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
88%
És hozzáteszem, hogy se most, se amikor vékony voltam nem kötözködtek velem. Szóval nem a külsőd miatt csinálják.
2017. jún. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
a fizikai ero sokat szamit, a legtobb atlag ember nem profi bunyos sot lehet nem is verekedtek soha, mondjuk en se na mindegy, ha en fizikailag erosebb vagyok nem kell ahhoz tudas hogy megverjek valakit, megcsapom vagy elkapom a nyakat kiszoritom belole meg a lelket is, de magamtol nem verekednek csak ha nekem jonnek, viszont beszologatnek a kis szr alakoknak allandoan az biztos nem mernenek ugyse nekem jonni sztem meg visszaszolni se, az eros emberektol mindenki fel.
2017. jún. 9. 15:27
 7/16 anonim ***** válasza:
" ha en fizikailag erosebb vagyok nem kell ahhoz tudas hogy megverjek valakit, megcsapom vagy elkapom a nyakat kiszoritom belole meg a lelket is, " Látszik, hogy nem verekedtél még, álomvilágban élsz.
2017. jún. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
felboszitek egy atlag embert most tegyuk fel nekem jon, de en sokkal erosebb vagyok megis mit tudna tenni ellenem ezt magyarazd el nekem, meg ha en erosebb vagyok s elkapom a nyakat mit tud tenni?? vagy lecsapom, profi bunyos az mar mas kategoria azok ellen veszitenek kigyurtan is, de en most atlag emberekrol irok.
2017. jún. 9. 15:35
 9/16 anonim ***** válasza:
A verekedésben nem az erőszint számít, hanem hogy ki talál be kinek és hova, egy 60kg-os ember ha jól eltalál téged úgy kiterülsz, hogy azt sem tudod milyen nap van. És a másik, ha nem verekedtél soha, akkor éles helyzetben rohadtul nem fogsz sokkal több erőt belevinni az ütésedbe mint a másik, mert úgy elönti a tested az adrenalin, és hatalmas stressz alá kerülsz. És hagyjuk ezt a folytogatást, mert mire te eléred a másik nyakát belever 2 olyat a fejedbe, hogy elmegy a kedved a verekedéstől. Ha 50%-50% az esélyetek egymás ellen akkor azt mondom, hogy azzal, hogy kigyúrod magad kb 52%-48% lesz az esély a te javadra, kb ennyit ér az ha ki vagy gyúrva de még soha nem verekedtél.
2017. jún. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
hulyeseg ez amit irsz, ha fel megy az adrenalin a szervezetben az pont hogy nagyobb erokifejtest eredmenyez, ezert fordult mar elo nem is egyszer hogy csajszit megtamadjak valahol az meg elveri a ferfit aki megtamadta, pont az adrenalin miatt ugy fol megy benne, a tobbi is hulyeseg amit irsz engem ne probalj etetni a hulyesegeidel, ha irsz arra mar nem fogok reagalni, mert mar a fulem is kettéáll a baromsagaidtol.
2017. jún. 9. 15:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!