Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek azokról az...

Mi a véleményetek azokról az emberekből, akik szinte minden hétvége után mesélik hogy mennyire beszívtak, beb*sztak stb?

Figyelt kérdés

Engem konkrétan az őrületbe lehet ezzel kergetni. Általába a fiatalabbak mesélik ezt nekem, ( én 18 éves vagyok) nem is azt mondom magamról, hogy én a bölcs, tapasztalt ember, de amikor a 14-15 éves ismerőseim mesélik úgy hogy beb*sztam hétvégén itt, meg ott meg elszívtam 2-3g füvet, nehéz visszatartani, hogy ne verjem pofán. Felmerülhet a kérdés hogy akkor ne beszélgessek velük, de alapból normális emberek, csak engem ez a tulajdonság zavar sok ismerősömnél/barátomnál.. Egyszer nem "dicsekedtem" senkinek hogy ennyit ittam, meg annyi csajt húztam meg stb.. De hogy sok embernek ez a mániája, hogy elmeséli mindenkinek milyen fas*a gyerek... Érdekelne hogy nálatok is jelen van-e az ismerősi/baráti körötökbe ez a úgymond " jelenség"


18/f



2017. jún. 11. 10:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyetem alatt volt pár csoporttársam, aki mindig mondta, mennyire szétpiálták-bulizták magukat, gimiben 1 srác volt, akitől elég gyakran hallgattuk, mekkorát bulizott, de bepiált. Iszonyat szánalmasnak tartottam. Nem azt, hogy berúg és bulizott, az ugyanúgy megvolt nekem is egy párszor, de messze nem heti rendszerességgel és soha nem hangoztattam, mennnyire sakálrészegre sikerült magam leinni.
2017. jún. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem nincs vele gondom, főleg, ha a végén valami jó sztori is jár hozzá :D
2017. jún. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ó,hogyne. Egy 29 éves munkatársam tipikus példája ennek az emberi visszamaradottságnak. Az ég világon semmi hobbija,érdeklődési területe nincs (azon kívül,hogy mindig,de tényleg mindig facebookozik), és mivel semmi értelmes,hasznos,kulturált emberi tevékenységre nincs igénye, heti kétszer leissza magát a sárga földig. Szombat,vasárnap. Plusz hétköznap néha egy kis sörözés,mert hát minek várni hétvégéig.


Aztán két napig,hétfőn meg kedden az a fő témája,hogy milyen durva volt ez a hétvége is,jól benyomtak,azt se tudja,hogy ment haza stb. Szerda,csütörtök panaszkodás napja,hogy milyen hosszú ez a hét,mikor lesz már hétvége,hogy újra lehessen inni. Pénteken meg egész nap azt hajtogatja milyen jó lesz este,mert mennek ide,mennek oda és előtte vesznek 8 sört meg ilyenek...szánalmas,már nem is figyelek nagyon rá. Persze mindent úgy ad elő,mintha ő valami kivételes, irigylésre méltó programokat csinálna és ha valamiért beszólsz neki még meg is sértődik.

2017. jún. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 senior10 ***** válasza:
100%

szerintem mindenkinek az ismerettségi körében van legalább egy ilyen személy.

Az én munkatársam is kb. minden hétvégén péntek este elmegy csak úgy iszogatni a haverokkal. Ő maga szokta mesélni, hogy úgy benyomnak hogy hétfő reggelig azt se tudja hol van, az egész hétvége kompletten kiesik neki. egyszer szombat hajnalban valami fél 5 felé felhívott, és elkezdett k.urva any.zni, meg fenyegőzni, hogy kitépi a belem meg hasonlók.

Hallatszott hangján és a beszédén hogy most is buliban van vagy volt így inkább csak kinyomtam. hétfőn persze elszámoltam vele, és tudtára adtam, hogy mégegy ilyen és komoly következményei lesznek. Természesen ő nem emlékezett rá.

Egyébként rendszeresen megverik mert ittasan nagyon nyakas csávó és szeret kötöszködni. csak az a baj, hogy tokkal vonóval van max 60 kiló csávó, és ha egy ilyen 120 kilós kigyúrt állatba köt bele aki adott esetben szintén nem józan akkor az ránézve igen hátrányos következményekkel jár.

kérdeztük már tőle, hogy ezt miért csinálja az volt a válasza, hogy "csak egy két sört igyak annak meg mi értelme?"

És az a durva, családja és két gyereke is van. fajin lehet egy ilyennel együtt élni.

2017. jún. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem a tartom a kapcsolatot ilyen hulladékokkal.
2017. jún. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem ismerek ilyen embereket.

Illetve régebben ismertem párat, de azok f*s*f*j*k voltak, nem beszélgettem velük.


Mondjuk 14-15 éveseknél simán el tudom képzelni, hogy amit mond annak max. a felének a tizede igaz.

2017. jún. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én szánalmasnak tartom ezeket az embereket. Tényleg 0 hobbi és csak ennek élnek. Én nem tudnék minden hétvégén segg részeg lenni. Dolgozom hétvégén diákmunkán, néha szoktam 1-1 napot kivenni és iszogatni kulturáltan, vagy hétköznap edzés után beülünk a kézműves sörözőbe és iszunk egy világost és megyünk haza pihenni. Jó az ha néha néha betép az ember vagy iszik de nem tudnék mindig minden hétvégén ennek élni főleg ha van családom is.

Ezek az emberek undoritoak és az értelmi visszamaradottság látszik meg az ilyen embereken. Én sem mesélem hogy ba*ztam meg a bnőmet hétvégén ezek magánügyek. De sajnos a lányok sem különbek pl: irodán. Asszonyom mindig meséli miket kérdezgetnek tőle, hát nem csoda h annyi a ri*anc köztük...

2017. jún. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!