Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek ha nincs "saját"...

Mit tegyek ha nincs "saját" kézírásom? Mit gondoltok? Nagyon gáz?

Figyelt kérdés

Ez alatt azt értem, hogy amikor a suliban vagy bárhol jegyzetelek nem írok szabályosan. Csak néhány mondatot írok ugyanolyan betűtípussal úgymond. A következő néhány mondatot már megint máshogy írom le. Tehát úgy néz ki egy órai jegyzetem mintha 8 különböző ember írta volna. Valahol szépen írok. Utánna művészibb dőlt betűkkel. Utánna olyan rondán mint egy 2.-os kisgyerek, majd nyomtatott szerűen stb. Próbáltam már gyakorolni, hogy egy adott módon írjak. Próbáltam koncentrálni is és akaratomon kívűl így írok. Aláírásommal is ez a helyzet. :( Hozzá teszem, hogy én a tollakra nagyon kényes vagyok. Csak egy fajta tollal tudok kényelmesen írni amit a müllerben szoktam beszerezni.

Nagyon gáznak találjátok? Esetleg veletek is ez van?


Válaszokat, tanácsokat előre is köszönöm.

19/L


2017. jún. 13. 21:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem gáz, de ilyet még életemben nem hallottam. Szerintem, amikor ráérsz, írj ki füzetbe verseket, novellát, ilyesmit. Egy idő után rájössz, hogy melyik a legkényelmesebb betűtípus. Az lesz a te stílusod. Én ezt csinálnám.
2017. jún. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem gáz
2017. jún. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

dobhatnál fel egy képet róla.


Én gépies dőlt betűkkel írok elég rondán, de mindig ugyan úgy. (Az aláírásom meg egy X.)

Nem találom gáznak. Miért is lenne az?! A lényeg, hogy olvasható leggyen amit írsz.. :)

2017. jún. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
17%
Huhh hát ez iszonyat gáz én biztosan kicsúfolnálak ha ezt meglátnám.
2017. jún. 14. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az én írásomban is van egy fajta szabálytalanság, van, hogy hosszabb szöveg írása alatt változik. Mondjuk nem nyolcféle módon, de van, hogy a végén kisebb vagy nagyobb betűkkel írok, folyondárabb lesz, vagy a dőlésszög változik.

Ráadásul szintén nagyon kényes vagyok az íróeszközökre, hogy milyen vastagon fog a toll, milyen puhaságú a ceruzabél, de még a papír minősége is változtat az írásképemen.

Ja, egyébként balkezes vagyok, eleve nehezített fokozat a balról jobbra való írás, folyton figyelnem kell arra is, hogy ne maszatoljam el a már leírt szöveget.

Matekórára egy időben kétféle tollat vittem, mert sokszor volt feladat vonalat húzni tollal, pl. koordinátarendszer rajzolásához, de utána azzal a tollal már sose tudtam szépen írni, mert folyni kezdett.

Az otthoni közös használatú tollaknál is agyhúgykövet tudok kapni, ha valaki befogta vonalazásra valamelyiket. Főleg ha addig külön szerettem vele írni.

2017. jún. 14. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia, eltudod küldeni? Nekem sem sikerül mindig egyformán írnom, kíváncsi lennék milyen ha "8 ember ír egy füzetbe" :)
2017. jún. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!