Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Gyerekkorban eldől ki lehet...

Gyerekkorban eldől ki lehet sikeres?

Figyelt kérdés

Egy átlagos családból származom, nem kellet nélkülöznünk soha gyermekkorunkban (apám és anyám kemény munkája miatt. Viszont nem sikerült kiemelkedni úgy igazán a többiek közül 2 lány testvérem van diplomával jól keresnek, de közel sem annyit amennyit kéne.


Általánosban egy elég tehetős osztállyal nőttem fel ahol kb én voltam csak "csóró" azért gondolkodtam el a kérdésen, mert abból az osztályból mára vannak akik R8 as audikkal járnak,telle pénzel nyaralások stb...igazából voltak akik okosabbak voltak nálam és ezáltal megérdemelték ezeket a dolgokat.


Én egy sima munkás lettem eddig 150 ezerért havonta... nem is ez a lényeg, hanem hogy igazából már akkor eldől vajon hogy milyen házam,kocsim,barátnőm,feleségem, életem lesz? Tudom mindig azt mondjak soha nem késő változtatni de viszont k...a nehéz és azt érzem hogy nem ezt érdemlem gondolom sokan vannak így tehát azért kérdezem. Talán jobb lenne elfogadni a jelenlegi helyzetet ? Újra kezdeni már nem tudom így is lehet értékes élete valakinek ?


Néha csak a társadalom hulladékának érzem magamat. Hiába vagyok a nők szerint helyes, erős stb úgy érzem nem érek valami sokat így..24f


2017. jún. 13. 21:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Sokat hozzátesz, igen, és a gyermekkori hátrányokat nehéz legyőzni.


Ugyanakkor valóban a "társadalom hulladékának" érezheted magad, ha 24 évesen azt gondolod, lejátszott az egész életed, és örökre melós maradsz 150 ezerért. Kemény munkával elég sok mindent el lehet érni. Igaz, az fárasztó és hosszú ideig tart.


Ha szegényként születsz, az nem a te hibád, de ha szegényként is halsz meg, az csak a tiéd, mondta Bill Gates. Ezt fordítsd le a saját életedre!

2017. jún. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valtoztass. 24 evesen meg eleg sok idot el kell toltened ebben az eletben. Van idod. Diplomazz le, vagy talalj ki valami celt, mondjuk valami vallalkozast, vagy hogy hogy juss fentebb a rangletran peldaul
2017. jún. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Te is lehetsz még sikeres! Az egésznek annyi a titka hogy magadba kell fektetned, fejlesztened és képezned kell önmagadat. Tanulj nyelvet. Végezz el egy okj-t akár távoktatással. Járj edzeni, olvass stb.. Ne figyelj másra! Vedd észre a lehetősegeket!

Az egyik férfi ismerősöm 35 évesen csinálta meg az érettségit (full 5-ös) és most járműmérnöki-n tanul. Ezt mind levelezőn, mivel neki is havi 120.000 ezerért kell robotolnia egy gyárban. Szerintem ne keseredj el te se! Az életben vannak dolgok amikhez megkell érni. Ha valamit eltudtál képzelni, azt meg is tudod valósítani. :) Sok sikert!

L

2017. jún. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja; Bill Gates. Inkább nem kérem a lelkiismeretét.
2017. jún. 15. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!