Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti hogyan beszélnétek le egy...

Ti hogyan beszélnétek le egy embert az öngyilkosságról?

Figyelt kérdés
Hogyha csak sétáltok az utcán, és megláttok valakit, hogy éppen készül megölni magát, mondjuk egy pisztollyal, vagy le akar ugrani valahonnan, vagy felakasztaná magát, akkor mivel beszélnétek le róla?
2017. jún. 14. 22:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Miért nem mész inkább aludni?
2017. jún. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Gondoltam, hogy valaki megkérdezi, hogy miért jár ilyeneken az esze valakinek ilyenkor.. :D

Igazából én sem értem, hogy miért nem alszok ehelyett... :D

2017. jún. 14. 22:51
 3/11 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? :D
2017. jún. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
60%
Ha a közelébe tudnék férkőzni akkor kicsavarnám a kezéből a pisztolyt és leütném(ez a legkevésbé ártalmas) a felakasztásnál megpróbálnám a nyakamban tartani a lábait amíg nem jön segíteni valaki, a leugrás kérdéses, mert ha nem vagyok hozzá közel, akkor elérni is nehéz.
2017. jún. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

16 vagyok! :D

Utolsó válaszolónak köszönöm! :)

Ha valakiben felmerülne a kérdés, hogy miért kérdezek ilyet, a válaszom, hogy szeretem meghallgatni az emberek véleményét.

2017. jún. 14. 22:56
 6/11 anonim ***** válasza:
71%

Nem kérdeznék, hanem akár fizikai erővel megakadályoznám az öngyilkosságot. Ha a veszélyt elhárítottam, mentőt hivnék, mert feltételeznèm, hogy elmezavarban szenved a szerencsétlen és pszichiátriai segítségre szorul.


Aki ugyanis tiszta tudattal, szabad akaratból tenne ilyet, arról feltételezném, hogy gondoskodna róla, hogy semmilyen kérdező ne vehesse észre.

2017. jún. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
30%
Semmit nem tennék, saját elhatározása, és mivel utálom az ilyen embereket nem probálnám meg leállitani....
2017. jún. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
31%
Nem beszélném le. Nem az én gondom, csináljon amit akar.
2017. jún. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kérdező, engem megpróbálnál lebeszélni az öngyilkosságról ha látnád hogy készülök megtenni éppen?
2017. jún. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
33%
Semmivel. Mennek tovább dolgomra...
2017. jún. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!