Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nehezen/szinte nemtudom...

Nehezen/szinte nemtudom kontrollalni magam vitak kozben? Hogyan valtoztassak ezen? (Tobbi lent)

Figyelt kérdés
Sokszor olyan helyzetben, ha valakivel pl. Nagyobb darab haverommal vagy akar idegen vagy (csaladon kivul) akarki, nehezen tudok vitaba szallni, es ilyenkor inkabb fizikailag tennek valamit. Egyik haverom (nagyobb darab nalam) utobbi idobe nagyon nagy szaja lett, beszologat tul durvakat, de egyszeruen olyankor nemtudok mit visszavalaszolni, es mar egybol az lenne bennem hogy egy jo kiadas pofon helyre tenne a gyereket. Tehat legjobban ugy tudom elmagyarazni, hogy ket nagy "resz" van nalam, amikor semmit meg se szolalok, csak hallgatok, a masik pedig hogy eldurranok, es fizikailag tamadok, es a ketto kozott szinte nincs semmi, semmi hosszabb vita, semmi szajalas (mert nemtduok ilyenkor) hanem egybol mar utnek ha ugy van. Nehezen megy a beszed, inkabb fizikailag durrannek el, de mivel ezt nem akarom hanem megbeszelni vagy vitazni normalisan anelkul hogy total eldurranjak, ezt szeretnem de nekem a ket veglet van es nemtudom hogyan valtoztassak ezen. Remelem ertitek.

2017. jún. 15. 01:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Aha.... "értjük".


Egyszerűen primitív vagy.

Normális emberek megtanultak uralkodni magukon és nem azon jár az agyuk, hogy üssenek..

Köcsög.

2017. jún. 15. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mennyire ostoba vagy. Éppen ezert szuletett meg a kerdes, mert nekem csak is azert jar ilyenen a fejem, mert nemtudom szavakkal kifejezni magamat, egesz eletbe ilyen volt szereples miatt, mondhatni lampalazas, ennyira marha okos vagy ebbol leszurted, kivancsi vagyok te hogy reagalnal mikor folyamatosan leszol/beszol a haverod, durvakat nem ilyen csipkelodes, es egyszeruen valamiert nem mersz/ nem tudsz felszolalni visszaszolni neki, en nem vagyok agressziv egyaltalan, hidd el. Ez nem primitivseg, egesz eletemben hangoztattam/es most is, hogy inkabb mindent megbeszelni otszazszor, mint a keménykedes meg arcoskodas, tudom milyenek azok az ostoba emberek akikrol beszelsz, de en intelligens modon akarnam megbeszelni, de nem tudok mit visszaszolni hiaba akarnek es megy fel az emberben a pumpa, akarva akaratlanul. Nem mindenkinel van ez, en is tudom es en is elitelem azokat az embereket akikkel keltelenseg ertelmesen veszekedni mert egybol a bunyoval intezzuk el mint az oskorban, rosszul gondolod rolam ezt. Van haveromnak egy elnyomo szemelyisege es nagyon nemtudom kezelni es csak gyulik fel idorol idore a harag. Hozzateszem eletemben nem verekedtem meg soha.
2017. jún. 15. 08:00
 3/8 anonim ***** válasza:

Valahogy meg kell tanulnod.


Én azt csinálom (kb ilyen vagyok), hogy mikor átmennék fizikaiba otthagyom nehogy baj legyen. Tutti utánad szól de ki lehet bírni.

Vagy hallgasd végig tök csendben, bólogass miközben tartod a szemkontaktot és elképzeled milyen szar élete lehetett, hogy ilyen emberré vált.

2017. jún. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Koszonom ertelmes valaszod. Nem ugy csinalja, hanem aljas sunyi modon.. nem ugy hogy folyamatosan beszologat basztat valamivel, hanem csak odanyom valami leszolo lenezo beszolast olykori helyzetekben, gondolom amikor alkalmat lat ra gyors odaszol, es nemtudom mit mondjak vissza ilyenkor, peldaul egyszer elmentunk iszogatni ketten, sorozni, es iszik egy kis piat es agressziv lesz beszologat, en meg ha iszok akkor jokedvem lesz jofej leszek mindenkivel. Hogy mondjak egy peldat: mentunk negyen buli utan haza, mondtam megallok pisilni fanal, es mondja a tobbieknek kicsit iszakosan hogy nehogymar megvarjuk menjunk mar. Es mondom: ez mi a fasz? Mondja masik haver: nyugi csak viccbol mondta, erre megszolal hogy o nem viccel. Mit kezdjek ilyen tusko agressziv fasszal?
2017. jún. 15. 14:46
 5/8 anonim ***** válasza:

Akkor sem vagy százas. Van egy csomó másfajta ember is. Neked mi a francért van szükséged ilyen haverra???? Elgondolkoztál már ezen egy kicsit is?!


Hogy lehetne ez már haver, ember?!

2017. jún. 16. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Akkor neki napi 2x1 személyre szabott verés.


Aztán lekopik.

2017. jún. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Megjött a másik idióta bunkósbot. Nem akarsz kezet fogni kérdezővel?

Szerinted mindent "veréssel" kell elintézni? Normális ember nem tesz ilyet. Ti megálltatok a törzsfejlődésben. Valahol 5 éves szintjén mozogtok, azok csinálnak még ilyet, és tartanak itt...


Tiszta dedó!!

2017. jún. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Olvastad az első válaszomat meg a kérdező kommentjeit?


Azt mondtam, azt az egy embert kezelje meg ha direkt rájátszik.

2017. jún. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!