Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Átlagosan mennyi aranya...

Átlagosan mennyi aranya (tartaléka, egyéb) van egy átlagembernek ma Magyarországon?

Figyelt kérdés

Egyre több emberen figyelem azt meg,hogy visel arany(vagy annak tűnő)ékszer,nem csak idős néniknél,fiatalabbaknál is,magyaroknál. Régebben nem láttam ennyit pl a buszon.

Befektetési,meg ilyen aranyak most nem lényegesek.Tudom tabu a kérdés mert biztonság,meg minden,de többes szám harmadik személyben mégis szerintetek mennyi aranya van egy átlagmagyarnak?


2017. jún. 15. 02:58
 1/3 anonim ***** válasza:
82%
Az atlagnak max aranyere van
2017. jún. 15. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 klopusz ***** válasza:

Szerintem ezt nem lehet tudni.


Én is hordok egy "rakás" aranyékszert. Gyűrűket, karkötőt stb., mert éves során kaptam és egyszerűen szeretem őket, mindegyik kvázi emlék, bár összességében sem hiszem, hogy nagy értéket képviselnének.


Sokan dicsekvésként hordják, ez igaz. De sok olyan embert is ismerek, aki a kicsi aranykáját minden hónap végén elviszi a zaciba, aztán visszaváltja, mert annyira nincs hónap végén pénze.

2017. jún. 15. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én nem szeretem az ékszereket, nekem semmim sincs, illetve van valahol anyámnál egy aranylánc vagy gyűrű, nem is tudom, mert érettségire azt akart venni, hiába mondtam neki, hogy felesleges, mert úgysem hordom. Asszonynak van pár ékszere, de hogy arany-e, nem tudom, nagyon nem is érdekel.


Tartalékaim egyébként vannak, de azok állampapírok, rendszeren megtakarítok a bevételekből. Aranyba nem fektetnék.

2017. jún. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!