Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek valóban felsőbbren...

Szerintetek valóban felsőbbrendűen viselkedik másokkal szemben ez az ember?

Figyelt kérdés

-kicsit félénk ahhoz, hogy csak úgy megszólítson másokat, rangban fölötte állókat

- az oaztálytársai helyett megírja a fogalmazásaikat németből,és nem kér érte cserébe semmit

- bármikor elkérik a házit, mindig odaadja, és ezért sem kér semmit cserébe

-magyarból több ember fogalmazását átnézi,mindenkiét,aki kéri ,kijavítja, hogy jobb jegyet kaphasson az illető,természetesen ezért sem kér semmit

- bármelyik közelebbi osztálytársával képes szóba elegyedni, több osztálytársa szerint nagyon jó a humora és közvetlen

-ha valaki nem ért valamit, akár Facebookon,akár személyesen is elmagyarázza, egész anyagrészeket küld el, ha valaki megkéri

... és mindezek ellenére megkapja az osztályfőnökétől,aki vele 2 órán találkozik kb. egy héten, hogy felsőbbrendű másokkal szemben....

Jogos ez?


2017. jún. 15. 11:52
1 2
 1/12 BaliPeti válasza:
Ez nem felsőbbrendűség, hanem segítőkészség... Az osztályfőnök qrva jó emberismerő lehet! :-D
2017. jún. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát igen. Nagyon rosszul esett, pont az osztálytársaim többsége érzi magát felsőbbrendűnek.Olyan is volt, aki ahelyett, hogy megköszönte volna a segítséget, még húzta is az orrát, hogy a vesszőket miért nem tollal írtam be a fogalmazásába, hogy neki még csak annyit se kelljen vele foglalkozni, hogy átírja. Rengeteg ember jobb jegye múlott ezen, és köszönet meg semmi nincs érte, és még én vagyok felsőbbrendű...
2017. jún. 15. 12:35
 3/12 BaliPeti válasza:
Nem hogy inkább annak örülnének, hogy ilyen segítőkész osztálytársuk van. Ritka kincs manapság, de nyilván erre majd csak később fognak rájönni... Te viszont tanulj a dologból és ne hagyjad, hogy csak úgy kihasználjanak, ráadásul még csak meg sem köszönik! Ha rám hallgatsz, csak annak segíts, aki ki is érdemli! Mint ember, mint barát...
2017. jún. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nekem az fáj a legjobban, hogy ennek ellenére is az osztályfőnök a felsőbbrendű szóval illetett meg.
2017. jún. 15. 13:07
 5/12 A kérdező kommentje:
Ha én kérek valamit, akkor meg elromlik a telefonjuk, ők sem értik a példát, de azért 5*-ös dolgozatot írnak. Épp,hogy csak a lábukat nem törlik meg az emberben. Na ki itt a felsőbbrendű?
2017. jún. 15. 13:09
 6/12 BaliPeti válasza:
Egyébként azt megkérdezhetem, hogy Te lány vagy, vagy fiú?
2017. jún. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Lány
2017. jún. 15. 14:13
 8/12 BaliPeti válasza:
Gondoltam... :-)
2017. jún. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
És honnan? :)
2017. jún. 15. 14:24
 10/12 BaliPeti válasza:
Hát az általad leírt példák alapján... Ilyen pozitív és segítőkész dolgokat tutira vettem, hogy lány csinál, ráadásul mindenféle köszönet nélkül... :)
2017. jún. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!