Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit jelenthet a kettős kézfogá...

Mit jelenthet a kettős kézfogás a tanárommal? (többi lent)

Figyelt kérdés

Nyújtottam a tanárom felé az öklöm hogy elköszönjek tőle véglegesen aztán mondta hogy kezet fogjunk és kezetfogtunk de kétkezes készfogás volt.Mit jelenthet?(Itt nem gondolok természetesen semmi rossz dologra.)

Igazából először mindenkinek ökölpacsival köszönt, még nekem is aztán már mikor csak ketten voltunk akkor csinálta mert meg beszéltem vele...



#férfi #lány ##kézfogás
2017. jún. 16. 19:47
 1/1 anonim ***** válasza:

A „kesztyűs” kézfogást olykor politikus kézfogásnak is nevezik. A kezét nyújtó fél a

megbízhatóság, tisztesség benyomását próbálja partnerében kelteni, de első találkozás esetébenellenkező hetást ér el e módszerrel. A másik fél bizalmatlanul, gyanakodva fogadja a kezdeményező szándékait. A kesztyűtechnikát csak olyanoknál kívánatos használni, akik jól ismerik a módszer alkalmazóját.

2017. jún. 17. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!