Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi történik velem, ez valami...

Mi történik velem, ez valami képesség?

Figyelt kérdés

Nem tudom mi a fas* van és elnézést a csúnya beszédért (írásért), de megőrülök.... Okééé ez hülyén fog hangzani, de úgy 2 hete mindenki őszinte lett velem, és ezt értsd komolyan, konkrétan mindent elmondanak..

Ez alatt az idő alatt 3 lány ismerősöm vallotta be érzéseit, mások otthoni gondjaikat mesélik el nem, van aki csak úgy random a gyerekkori traumáit osztotta meg velem (ő is ismerősöm) eddig semmi ilyen nem volt, most meg mindenki engem támad ilyen őszintén, egy csomóan a párkapcsolatuk gondjait ömlessztik rám és mind tőlem vár segítséget, hülyén hangzana ha azt mondanám, hogy elrejtőztem és bezártam az ajtót otthon, de nem csak simán nem lépek fel a közösségihálóra...

Vagy most döbbentek volna rá, hogy milyen megbízható vagyok? Mert akkor elég rossz ember ismerők, mivel kis részleteket most kűrtölök szét a világba..

18F


2017. jún. 18. 10:32
 1/4 anonim ***** válasza:

igen, olyan vagy mint a pókember!

amúgy örülj neki!

2017. jún. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy te változattál meg valamit, ami miatt ez emberek hirtelen kinyíltak feléd? :D
2017. jún. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez érdekes.Korábban mindig is azon gondolkoztam,milyen lenne ha tudnám irányítani az embereket,ha lenne valami superképességem,amivel mások tudatalattiára hathatok,vagy valami ilyesmi.Aztán a barátnőm ébresztett rá,hogy nézd:nem furcsa neked,hogy minden tanár kivételezik veled,még akkor is beteszi a jó jegyet,ha egyáltalán nem érdemled meg?Ráadásul,egyáltalán nem vagyok szép,vagy nincsen valami befolyásos karizmám.Az órák többségében csendben ülök,és még akkor sem jelentkezem,amikor 100%-ban tudom a helyes választ.Sőt,még azt is elnézik nekem,ha egyáltalán nem is figyelek ,csak rajzolgatok vagy bambulok.És ez így van majdnem minden egyes tanárral(persze van pár kivétel).A töri...10,mondjuk 6 éve,mióta gimibe járok(külföldön tanulok,nálunk 4 osztály az általános és az utolsó két év számít felsős osztálynak)na szal..egyszer se,szó szerint egyszer se jelentkeztem/feletem mégis 10-esem van belőle(átszámítva az egy ötös alá).Jó,mondjuk részben azért is,mert az igazgató tanítja,nincs ideje beszedni és átellenőrizni a dolgozatokat,így ezt mi magunk tesszük meg,és olyan jegyet mondunk,amilyet szeretnék.


A legdurvább tanár,legszigorúbb(férfi) becézve szólít meg.Ráadásul nem valami könnyen megjegyezhető nevem van(sokan elfelejtik)de ő megjegyezte...Pedig nála is ugyanúgy viselkedek,mint a többi órán.És most már a számomra legutálatosabb tanár is(nő) egyre kedvesebben viszonyul hozzám.Jó mondjuk,nyelvtanból tényleg jó az átlagom és arra készülök is.

Szóval,mint mondtam,egyáltalán nem vagyok szép(mármint az arcom nem csúnya,csak én vagyok a legsoványabb),nem vagyok észlény(egyáltalán nem),és még nem is igyekszem annyira:ebbe az évbe szinte semmi erőveszítést nem vittem bele..de semmit.

Szóval,vannak ilyen véletlenek...Ha lehet annak nevezni őket.

2017. jún. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én meg tudom irányítani a titánokat.
2017. jún. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!