Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek, ha az egyik...

Mit tegyek, ha az egyik osztálytársam öngyilkos akar lenni?

Figyelt kérdés
Egyik nap rám írt, hogy szörnyű az élete, mag akar halni, egy ember sem szereti stb, ami furcsa vot számomra, hiszen sosem szoktunk beszélgetni. Megkérdeztem miért érzi ezt és kiderült, hogy szakított a barátnőjével, akivel már huzamosabb idő óta jártak. A beszélgetésünkből azt szűrtem le, hogy mindenképp szeretne egy barátnőt, de nem tudom vele megértetni, hogy anélkül is van élet.. ha pedig elmondom neki ezeket (hogy a szerelem nem fog csak úgy az ölébe hullani stb), akkor megint azzal jön, hogy megöli magát. Tegnap azt írta, hogy aznap, amikor rám írt én mentettem meg az életét. Amikor meg találkozunk (mert osztálytársak vagyunk ugye), olyankor mindig rajtam lóg és rohadtul idegesítő..

2017. jún. 19. 11:37
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
Szólj szüleinek, te meg koptasd le hogy dolgod van. (Mész mamádhoz vagy valami és nem leszel neten...)
2017. jún. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
a kullancsok már csak ilyenek
2017. jún. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az elsővel.Szólj a szüleinek.
2017. jún. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy már ez megtörtént.. azaz a szüleit nem ismerem, ezért az osztályfőnöknek szóltam és ő elmondja a szüleinek (mármint a srác szüleinek), de nem tudom mikor..
2017. jún. 19. 12:27
 5/7 acelsziv ***** válasza:
63%

Soroltass fel vele pár okot arra, hogy ne éljen. Aztán amikor leír mindenféle bagatell dolgot nézess rá vele.

Ebből rá szoktak jönni, hogy csip csup ügyek miatt nem érdemes meghalni

2017. jún. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
85%
Légy egy kicsit turelmesebb vele. Kamasz korban konnyen osszetornek a fiatalok. Remelhetoleg a szulok kozbetudnak lepni. Nekem sajnos egy ismerosom lett ongyilkos...depresszio es szerelmi banat miatt...senki nemtudott rola h ennyire komoly depresszioban van. A szulok kuldoldon dolgoztak. Segiteni se tudott volna rajta idoben senki mivel nem is adta senki tudatara h mik az elfolytott erzesei...sajnos a templomnal felkototte magat :/ 23 eves volt...rendes toled h segitettel neki. Még legyel egy kicsit turelmes vele. Aztan majd szepen leall ő ujra
2017. jún. 22. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A kérdés az,hogy komolyan vagy nem komolyan gondolja. Először ezt kellene tisztába tenni!
2018. júl. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!