Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kenyszerbeteg e az?

Kenyszerbeteg e az?

Figyelt kérdés
aki mindig elere allitja a dolgokat, utanad elpakol szimmetrikusan, zavarjak ha elol vannak a dolgaid, folyton azzal fogad a nap hirekent, hogy elmosogatott, ez par tanyert jelent, nem nagy kupit. Es ha nem mosogatok el egy delelott folyaman, akkor mar le vagyok szidva, hogy kupi van, o múzeumot csinal a lakasbol durvan. Ha mar nem vegzi el ezeket a feladatokat, akkor rosszul erzi magat, vilagvege van. Ez jellemzo mas dolgokra is, mindennek ugy kell lennie, ahogy o azt elkepzeli, legyen szo arrol is pl.hoy vele jelenjek meg mindenhol, nem szamit, hogy mem erek ra, o ugy kepzelte el, es akkor foldhoz vagja magat, ha nem teljesitem a kivanalmait. Minden nap kitalal valami feladatot amit el kell vegezni. Akkor erzi jol magat, ha valami hasznosat csinal minden nap, legyen az amugy egy lenyegtelen dolog is,de szamara hasznos pl minden nap sportolni kell valamit.
2017. jún. 19. 14:14
 1/8 Alain Delon ***** válasza:
Esélyes, hogy az.
2017. jún. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Menekülj...
2017. jún. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csak rendmániás, nem tűnik betegesnek. Jobb mintha trehány lenne és nem zavarná ha a szemétben ül egész nap és rohadnak a mosogatatlan edények...
2017. jún. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Igen, ez kényszerbetegség.

Nekem is vannak hasonló mániáim.. némelyik idegesítő, pl. hogy sokszor csak úgy nyomogatni akarok egy gombot, vagy igazgatni a kész dolgokat (tudom, ez hülyén hangzik de igaz :D ) némelyik segíthet is, pl. amit utoljára írtál, a sportolás, illetve én erős késztetést érzek, hogy rendet rakjak magam körül és a postafiókomban, mert egyszerűen nem érzem jól magam ha nem látok át dolgokat reggelente sokszor írok listát, hogy mit kell aznap mindenképp megcsinálnom. Meg sok más is. Sajnos sose vagyok teljesen elégedett, mert ha az lennék nem lenne már mit igazgatni, de hát ez van. :D


Ez nem szokatlan dolog, de nem is túl gyakori.

17/F

2017. jún. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
En is szeretem a rendet, de ekkora kenyszert nem erzek, hogy osszedoljon a vilag ha egy pohar nincs a helyen. Feladatokat tuz maga ele, es ha nem vegzi el vagy o vagy en akkor halalos dolog tortent. Nekem is megszabja hogy mit vegezzek elegy. O egesz nap raer, ahhelyett, higy megcsinalna, ram testalja, mikor hulla vagyok. Ja es mindig vennie kell valamit, vasarlasmaniaja van.
2017. jún. 19. 15:01
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem nem nem nem nem!


Azért írtam, hogy menekülj amíg lehet, ez NEM normális! Olvassátok miket ír? Olvasd el magad is párszor még. Ember! Kihasznál, terrorizál, vedd már észre! Volt nekem is ilyen nőm, alig bírtam lerázni...

2017. jún. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azzal is terrorizal, hogy mindig o vasarol, mert nekem nincs idom,neki meg van. Holott adnek ra penzt csak menjen el de az neki nem jo.
2017. jún. 19. 16:05
 8/8 anonim ***** válasza:
Küldd el. Jobbat érdemelsz.
2017. jún. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!