Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is van aki ennyire vegyes...

Más is van aki ennyire vegyes felvágott származásu mint én? Holland, Német, Olasz, Szlovák, egy kis magyar paraszt, és egy csipetnyi Zsidó. Nagyon kevés bennem a magyar vér és ez meg is látszik, germán dominál, kékszem szőke haj.

Figyelt kérdés
Nincs bennem hazaszeretet. ez lehet a származástól?
2017. jún. 19. 18:26
 1/10 A kérdező kommentje:
Azt már nem akartam írni hogy meleg is vagyok, bár az is a genetikám része xD
2017. jún. 19. 18:31
 2/10 anonim ***** válasza:
32%

Hazaszeretet? Az csak az ősmagyar rockerekbe van. Ki szeressen egy ilyen nyomorék "hazát" ahol azért dolgozol hogy ne halj éhen?

Nem azért nincs haza szereteted mert hibrid vagy(én is az vagyok nem bántásbol irom) hanem azért mert reálisan látod a világot.

2017. jún. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Bennem is van szlovák, német,betyár vér,annyi köt Magyarországhoz, hogy beszélek magyarul. Más nem. :)
2017. jún. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nos igen. Pont ezek az érzések vannak bennem amiket megfogalmaztál. Sajnos itt csak megdöglesz. Anyukámnak 5 Diplomája van amiből 2 egyetemi és nincs 200.000 ft a keresete... Ha nem ügyeskedett volna össze némi vagyont, semmije nem lenne. Hiába tanulsz, hiába dolgozod szét az agyad, itt csak megdöglesz. a fél családom már kint van, én is követem szerintem őket ha végeztem a fősulival :)
2017. jún. 19. 18:36
 5/10 anonim ***** válasza:

Jézus, ez durva! :O 5 diplomával alig 200-at keres? Majdnem mondtam, hogy kamu a kérdés, csak aztán bevillant, hogy ez Magyarország... Én is húzok innen, amint lehet, vissza sem jövök.


A kérdésre válaszolva, ma már nem léteznek tiszta magyarok. Rengeteg betelepítés volt a történelem során, pl. a tatárjárás után, Mária Terézia uralkodása alatt, stb.

2017. jún. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Édesanyám közalkalmazott. Nem valami nagy és gazdag cégnél valakinek az unokaöccse. Sajnos ez tény... ha valaki nem ügyeskedik, akkor tisztességgel soha nem tud semmit összeszedni ebben a szaros országban. Nincs lehetőséged. Az oktatásnak a célja hogy megnehezítse azt, hogy TE tovább tanulj. Az érettségit és a felsőoktatásba való bekerülést (még ha saját zsebből TE fizeted akkor is )is regyre nehezítik. Az a végcél, hogy a gyárszalag mögött végezd, valami multinál... A sima szakmákat meg érettségihez kötik, hogy akinek az nincs, az se tanulhasson rendes szakmát, hanem szintén álljon a gyárszalag mögé. Tudjátok mit mondott a királyunk, Magyarország az olcsó munkaerő piaca.
2017. jún. 19. 18:45
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a magyarok nagyon nagy részének vannak külföldi felmenői. Elvégre ezen az országon végigment a tatártól kezdve, a törökön át a ruszkiig minden. A sok betelepített németről nem is beszélve, na meg ott vannak a határon túli magyarok, akik közül jópáran az évtizedek során külföldi partnert választottak. Ezenkívül görögök, örmények, kínaiak is élnek nálunk kisebb számban.
2017. jún. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kár volt leírni a zsidót, ahogy a gyk kedves olvasóit ismerem, ezért sok szépet fogsz kapni :D
2017. jún. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenkiben keveredik legalább ennyi, bennem pl. lengyel, osztrák, valszeg szerb van a magyar paraszt mellett (és ez csak 5 nemzedékre visszamenőleg, még tovább nincs meg a családfa). A hazaszeretet megléte vagy nem léte nem ettől függ. Én szeretem Magyarországot, de nem vagyok az az elvakult turulbäszó fajta.


Anyukádnak respect az öt diplomáért, de lehet, hogy azért keres keveset, mert húsz évig egyetemre járt és nem munkatapasztalatot gyűjtött. Elég kevés helyen kell ennyi diploma egyszerre, általában a legflancosabb helyre is max kettő, onnantól egy ötdiplomás semmivel nincs előrébb.

2017. jún. 20. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Bennem van német, szerb, ukrán, lengyel, szerb, osztrák és zsidó. A három legnagyobb rész az a szerb,a német és a zsidó.
2017. jún. 21. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!