Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt olyan akinek korábban...

Van itt olyan akinek korábban nem volt jó kisugárzása, de ezen sikeresen változtatott?

Figyelt kérdés
Ha akad ilyen egyén, kérem ne habozzon megosztani
2017. jún. 20. 19:36
 1/10 anonim ***** válasza:
44%

Igen. Volt olyan hogy évek nem volt semmilyen kisugárzásom és egyáltalán nem éreztem jól magam emberek között.

Persze ez rögtön megváltozott, amint eltöltöttem pár hetet Csernobilban.

Azóta szinte "mérni" lehet a kisugárzásomat.

2017. jún. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
9%

:)))


Egyébként én nem hiszek abban, hogy valaki egy befelé, magába forduló és antiszociból "hirtelen", vagy több év gyakorlás után normális ember lesz.


Ez csak önáltatás. Aki ilyen az alapjaiban, és gyökereiben az, és hiába is törekszik, nem fogja SOHA megugorni az egészséges szintet. Önbecsapás.


Olyan ez, mint a vicsorgó és műmájer mosoly..

Kívülről mosolyog, de nem fesztelen és valódi.

2017. jún. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
56%

Kedves 2-ik hozzászóló!

Ha ilyen pozitív löketet adsz másoknak, és ilyen hozzáállásod van, akkor azt kívánom dögölj meg!

2017. jún. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
26%

3mas Más véleménye van,mint neked!Erre te rögtön "szembeköpnéd"? Nem szép dolog ilyeneket kivánni.

Nem pártolom egyikötöket sem...

2017. jún. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Sokan említik itt, hogy "számos barátom volt, népszerű voltam, de aztán az évek teltével elmagányosodtam".

Szerintem a fordított sorrendre is van esély.

2017. jún. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Azt azért nem állítom, hogy teljes 180 fokos fordulat állt be nálam, de sokkal-sokkal boldogabb vagyok évek óta, mint még a gimi alatt. És ezt a régi ismerőseim is megjegyezték, hogy manapság sokkal jobb rám nézni, mint akkoriban.
2017. jún. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
6os!mi változott?
2017. jún. 20. 20:28
 8/10 anonim ***** válasza:

Kevés ilyen embert ismerek. Ha az ember személyisége tényleg rossz és tényleg mélyponton van, akkor azok nagyon mély nyomot hagynak.

2 típusú esetet viszont tudok.

- Az illetők kikerülnek középiskolából egyetemre és kinyílik számukra a világ. Rákényszerülnek, hogy kilépjenek a komfortzónából, alkalmazkodjanak, új embereket ismerjenek meg és így változnak pozitív irányba.

- Az illetők lefogynak, ezáltal a környezetük gratulál nekik és kapnak egy óriási pozitív megerősítést.

Furcsa, hogy eddig csak nőn láttam pozitív változást. Ha egy srác próbált küzdeni és tenni magáért, azzal nem ért el semmit. Ha egy nő kicsit is tett valamit, már rengeteg férfi próbálkozott náluk.

2017. jún. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#3-as xD amúgy igaza van szerintem,utálom mikor egyből leírnak valakit,hogy akkor ő már nem is fog változni meg ilyenek...
2017. jún. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

6-os vagyok.

A gimi után továbbtanultam és olyan közösségbe kerültem, akik szerettek és elfogadtak úgy, ahogy vagyok. A rossz tulajdonságaimat tolerálták, a jókat támogatták és mellettük alaposan felpezsdült a társasági életem. Az új tanáraim is hamar felismerték, hogy miben vagyok tehetséges és igyekeztek benne támogatni, fejleszteni, egyengetni az utamat.

Több hosszútávú barátságot is kötöttem onnan, rengeteg élményt sikerült szereznem, amíg velük töltöttem a mindennapjaimat.

Sajnos a képzésnek azóta már vége és az osztály szétszéledt, de sose fogom elfelejteni, amit tőlük kaptam :)

2017. jún. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!