Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fogok így kelleni bárkinek is?

Fogok így kelleni bárkinek is?

Figyelt kérdés
Az egész gyerekkoromban kezdődött, akkoriban folyton csak sírtam, emiatt később elvittek gyermekpszichológushoz, ahol a beszélgetést inkább éreztem kínosnak, megalázónak mintsem hasznosnak, ezért abba is hagytuk. Mikor felkerültem középiskolába, nem volt ott egy barátom se, nem volt étvágyam, 50kilóról egy hónap alatt 45-re fogytam, éjjel-nappal sírtam, mindenki bántott pedig alapból nem voltam megelégedve magammal, azóta ez csak rosszabb lett. Elkezdtem bántani magam. (persze előtte-utána fertőtlenítéssel) Először csak 1-2 kisebb vágás, aztán picit mélyebbek és több. Erről senkinek nem beszéltem, mert nem vagyok rá büszke és leszögezném, hogy nem vagyok egy hisztis emo-s tini, egyszerűen csak néha "jól esik", picit megkönnyebbülés, úgy érzem megérdemlem stb. Összejöttem valakivel aki nagyon kedves és megértő velem, eleinte neki sem szóltam erről de nyilván észrevette. Mikor megkérdezte, hogy miért, tulajdonképpen nem is tudtam rá mit mondani, csak elkezdtem sírni. Ő azt mondta hogy ne legyek emiatt rosszkedvű, ő így is szeret. Rajta kívül senki nem tud róla. Szégyenlem és próbálom egyre kevesebbet csinálni, de van mikor a semmiből olyan rossz kedvem lesz, hogy csak sírok nagyjából egész nap, és akkor ez ilyen megnyugvás nekem. Csak a combomon szoktam csinálni, viszonylag jól látszik, de nem olyan mélyek. Mint tudjuk semmi nem tart örökké, kíváncsi lennék, hogy hányan fognak a jövőben emiatt elutasítani.
2017. jún. 20. 20:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha valaki igazán szeret majd ez nem lehet kizáró ok, mindenkinek vannak hullám völgyei, és van aki csak igy tudja feldolgozni, szoval ha valaki szeret elfog fogadni igy is. 18L
2017. jún. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Gondolom a vágások nem látható helyen vannak, szóval az ismerkedés első szakaszában senki sem fogja észrevenni. Utána, ha már szimpatikus vagy valakinek, akkor könnyebben elfogad. Mekkorák a vágások és mennyire láthatóak?
2017. jún. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én nem utasítanálak el, egyrészt mert nekem is voltak rossz időszakaim.

Másrészt mertvannak olyanok az ismeretségi köreimben (3an is) akik nem "menősködésből" csinálták/csinálják hanem mert tényleg vannak problémáik (alkoholista nevelőapa stb.)

Jó ismerek olyat is aki divatból (vagy miből(?) csinálta.ezzel nem is értek egyet....

Ugyhogy igen fogsz kelleni másoknak! :)

2017. jún. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:) Nem nagyok (szerintem), 2-3 centinél nincs nagyobb. Nem feltűnő helyen van, "kisebb" rövidgatyában viszont sajnos látszik picit ami meg már azért feltűnő, mert takargatom. Nekem is családi dolgok miatt kezdődtek a gondok bár akkor még kicsi voltam, de nem igazán tudtam túltenni magam rajta, azóta sem értek még egy pár dolgot.
2017. jún. 20. 21:02
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát én biztos nem lennék olyannal, aki vagdossa magát! Bocs, de épeszű ember nem csinál ilyet.

Csak nehogy most megint felvágd magad bakker.

2017. jún. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem keress fel egy szakembert, ez nem egészséges. Egyébként ha valaki szeret akkor valószínűleg megpróbál segíteni rajtad nem pedig elmenekül
2017. jún. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem erről azok a Jézust (szerető?) önsannyargatók jutnak eszembe, véresre ostorozzák hátulat. Lehet, hogy ez csak egy "legális" álca, hogy ne vigyék el őket dilidoktorhoz. Valószínűleg magadat hibáztatod, azért teszed ezt, de lehet idővel örömet lelsz a szado-maziusban. Lehet találsz ilyen barátnőt, akkor meglesz a hullámhossz köztetek.
2017. jún. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!