Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi alapján mondják az emberek...

Mi alapján mondják az emberek valakire, vagy akár magukra, hogy érettebb a koránál?

Figyelt kérdés

Még gimiben sok csajtól ezt hallottam, hogy mivel ők érettebbek a kortársaiknál, ezért 30 körüli palikkal járnak...


Van egy olyan barátnőm, aki rajtam kívül nem igazán jött ki a korabeliekkel, mindig hosszabb távra tervezett az életben, lehetett vele komoly témákról beszélni, stb, és rá is sokan mondták, hogy érettebben gondolkodik..


Tehát kérdezem én, egyáltalán hogy lehet megállapítani, hogy valaki korához illően/éretlenebbül/érettebben gondolkozik?



2017. jún. 21. 09:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Reális esetben akkor mondják, ha valaki tényleg érettebb a koránál. Pl. valaki 14 évesen már eltervezi a továbbtanulást vagy egyszerűen megfontolt, nem ugrik bele mindenbe gondolkodás nélkül.

Amikor a tizenéves csajok arról beszélnek, hogy érettek és ezért járnak idősebb pasikkal, ott szó sincs tényleges érettségről. Még egyetemen is rengeteg embernél látom, hogy tiniszinten megragadtak.

2017. jún. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 BizarreRitual válasza:
Vannak csajok, aki az apai komplexust próbálják ezzel orvosolni, ha össze jönnek náluk jóval idősebb férfival
2017. jún. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tudnak olyan dolgokat, ami tudást mások hosszabb idő alatt szereznek meg, pl. bölcsek.
2017. jún. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Hát az alapján például, hogy...


Mennyire férfi a férfi és mitől az?


https://www.youtube.com/watch?v=RNdMaYzEeko

2022. dec. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!