Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szánalmas, ha interneten...

Szánalmas, ha interneten próbálok barátkozni?

Figyelt kérdés

Szociális fóbiám van, ezért a valóságban nem nagyon megy az ismerkedés.

Mivel nyáron a már meglévő barátaimmal is kevesebb időt töltök, ezért magányos vagyok.


Elkezdtem idegeneknek (többnyire lányoknak) irkálni és reménykedni, hogy szóba állnak velem.


Annyira szánalmasnak érzem magam ettől, de egyszerűen nem tudok más megoldást találni, hogy ne érezzem magam ennyire egyedül.

17/F


Ez tényleg gáz? A már meglévő barátaimnak nem merem bevallani, mert félek a véleményüktől.


2017. jún. 24. 22:48
 1/9 anonim válasza:
Szerintem egyáltalán nem "gáz" hidd el sok ember érzi magát magányosnak:/ ha jobb neten akkor tedd azt:)
2017. jún. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem az, de én pl. itt nem olvasok privit, mert sok anyázós üzenetet kaptam.
2017. jún. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem sem az.😊
2017. jún. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem sem szánalmas. Csak kicsit félreérthető, hogy inkább csak lányoknak írsz. Egyébként, ha szeretnél nekem is írhatsz:D 16/f
2017. jún. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem az, legalább próbálkozol és tenni akarsz. Hátha akad valaki.
2017. jún. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Na, látom megkezdődött az esti műszak, farokverés nem sikerült, mert mutter megint benyitott.
2017. jún. 25. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Semmi gond nincs ezzel. Én magam is interneten barátkozom, mert a valóságban egyszerűen nem megy. Itt viszont sokkal jobban meg tudok nyílni az embereknek és próbálom önmagamat adni. 16/L
2017. jún. 25. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az ember társas rém! Nem feltétlenül azért barátkoznak az emberek világhálón, mert pszichés zavaraik vannak, sokan ismerkednek azért itt, mert fizikailag nincs egyszerűen idejük arra, hogy külön-külön, személyre szóló, személyes találkozókra járjanak. Akadály lehet a fizikai távolság is ebben! Miért is lenne ciki, hogy emberekkel így próbálsz kommunikálni? Jobb, mintha megreccsennél a magánytól és egyébként is úgy oldja meg mindenki a saját problémáját, ahogy tudja, főleg, ha nem másokra akarja áttolni a probléma megoldást, hanem veszi a fáradtságot a saját próbálja megoldására.
2017. jún. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
bocsi: 'problémája megoldására
2017. jún. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!