Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki értékelésért 400000 meg...

Aki értékelésért 400000 meg 700000 pontokat kap itt a gyakorin, az itt élheti le fél életét?

Figyelt kérdés

Ugye toplistán megnéztem és egy értékelésért kaphat 1, illetve -1 pontot. Nos ez bizarr, hogy kaphatnak ennyi pontot és még csak nem is kérdésért meg válaszért, hanem értékelésért. Én kérdezni meg válaszolni jövök fel..


Az ilyen direkt arra szavaz zölddel, amelyikre többen zölddel szavaztak? Hogy lehet ennyit elérni?:DD



2017. jún. 24. 23:39
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Ez melyik kategória toplistája ?
2017. jún. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
34%
30 profilja van s zöldkezezi saját (kiemelt profilja) hozzászólásait. Az emelkedőket lehúzza. pl. Nekem 48 volt tegnapelőtt, kis élettellen sz@rházik ezek.
2017. jún. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%

Ha számára ez öröm, hát tegye.

Sentedd van elöl asszem, szinte csak értékelésekkel.

2017. jún. 25. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%
Én például tényleg a fél életemet itt élem, de értékelni szinte soha nem szoktam.
2017. jún. 25. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
94%
Én is elvagyok itt, tulajdonképp egy kellmes forumnak tekintem az oldalt, válaszolgatok a kérdésekre amire tudok, de én sem értékelek, és nem is foglalkozok vele, mennyire értékelnek.
2017. jún. 25. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem primitív dolog egy ilyen jelleggel biró fórumra versenyként tekinteni. Valószínű, hogy a való életben fenálló sikertelenséget, kudarcokat ezzel a pótcselekvéssel próbálják ellensúlyozni azok, akik nem sajnálják az idót erre. "Végre valami, amiben az élbolyban vagyok - és az egész világ láSSSSSa!" Nem tilos, de magát minősíti vele, akinek ez okoz "gyönyört", senki mást.
2017. jún. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Fatal_3rror_ ***** válasza:
17%

Mi ebben olyan nagy dolog?


Senki nem a toplistára hajt, csak sokan szeretnek itt lenni és társalogni.

Ráadásul ez egy 10 éve létező oldal, vannak akik régóta itt vannak. Én például időnként megunom, töröltetem magam, majd amikor úgy van kedvem visszatérek új felhasználóval.

2017. jún. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Ez nem arról szól, hogy több profilról likeolgatja a saját válaszait. Bár szerintem tényleg vannak ilyenek.


Arról szól, hogy egy like-ért vagy dislike-ért kapsz egyetlen egy pontot, de csak akkor, ha úgy likeolsz, ahogy a legtöbb ember az adott válaszra. Tehát ezek az emberek azokra a válaszokra amit likeoltak zöldet ad, amiket meg inkább dislikoltak pirosat. Hogy a p**ba gyűjtött össze 400000 pontot, ha nem szándékosan? Én is itt vagyok egy ideje, de a legtöbb pontot válaszokra kaptam, értékelésből van vagy 80 pontom..


Na mindegy, szerintem érdekes.:D

2017. jún. 25. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!