Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Prüd lennék ezért?

Prüd lennék ezért?

Figyelt kérdés

Volt nálunk tegnap városnap. Semmi arravaló dolog nem volt,max kiment az ember oda kolbászt enni,illetve műsort nézni, ami szintén 2x semmi volt. Gondoltam este 8tól lesznek a sztárvendégek, és felmegyek, de mikor megláttam, hogy Bebe, Vikidál és Delhusa jönnek,inkább azt mondtam,hogy maradok itthon és inkább pihenek.

Tényleg baj lenne ezért velem? Szívesen felmentem volna, úgy is esetleg,hogy nem érdekel semmi, csak holnap reggel vizsgám lesz, szerdán szintén. Tiszta ideg vagyok, nem tudtam volna élvezni semmit ott. Arról nem is beszélve, hogy az exem, akibe még mindig bele vagyok zúgva ott lenne a barátnőjével(ha még megvan neki). Én meg egyrészt nem bírnám nézni, másrészt betegség miatt 15 kg-ot híztam is,mióta nem láttuk egymást, amit most probálok leadni, viszont nem akarom-ha van barátnője, ha nincs- hogy így làsson.

24L


2017. jún. 25. 14:05
 1/6 gnoomage ***** válasza:
Nem.
2017. jún. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

(undorító egy szó ez: "prűd", ezt csak úgy megjegyezem)

Valaki megjegyzést tett rád, hogy nem mész ki a vásárba? vagy honnan jött ez a nyakatekert probléma?

Vizsgára készülsz, rohadt meleg van, nem akartál találkozni a volt szerelmeddel -> teljesen természetes hogy otthon maradsz, nem kérsz a - tegyük hozzá kihagyható - vásári mulatságból. Ügyes legyél a vizsgákon!

2017. jún. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
62%
Szomorú, hogy ennyi idősen azt sem tudod, mit jelent ez a szó. Olvass utána, kérlek!
2017. jún. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%

Én is végig azt kerestem hol lesz a prűd rész de sajnos nem találtam.

Jól tetted hogy nem mentél ki helyette forgathattad volna az értelmező kézi szótárat.

2017. jún. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
47%
Én is szomorú lettem,(vagyis én az lettem)hogy 24 évesen nem tudod mit jelent a prűd szó,fiatalabb vagyok nálad 3 évvel,és már kiskoromban tudtam mit jelent,azt hittem ez tök alap szó.most nem dicsekedni akartam,meg megbántani téged,csak furcsállom a dolgot.Vajon milyen emberek vehettek eddig körül téged.....
2017. jún. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Más mondta rám, hogy ezért prűd vagyok, és akár hihetetlen, akár nem tisztában vagyok a szó jelentésével.
2017. jún. 25. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!