Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti nektek van valamilyen...

Ti nektek van valamilyen fétisetek? Ha igen, mi az?

Figyelt kérdés
Nekem a szemöldök nagyon a gyengém.Azt szoktam először megnézni egy emberen.Szeretem egy vonalba szedni a sajátomat,szeretem azt a kis fájdalmat,amit érzek,mikor kicsípem,néha untakozás közben csak úgy nézegetni.Ezen kívűl még nagyon bejön,ha valakinek szép hosszú szempillája van,legyen az nő vagy férfi.A suliban pld gyakran szoktam szemeket rajzolni hatalmas szempillákkal és formás szemöldökkel.

2017. jún. 25. 19:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
19%
Nincs kedved szexelni? Nagy szemoldokom van :)
2017. jún. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Sok csaj megjegyzi hogy irigyli a szempillám :)
2017. jún. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
84%
én a formás lábakat szeretem, de leginkább a viselkedés, meg a kellemesen őrült gondolkodás az amivel el lehet bűvölni. de millió dolog van, egy nőies, mély, duruzsuló hang, esetleg orosz akcentus, vagy ha kisebb termetű a csaj, de leginkább az hogy értelmes legyen.
2017. jún. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
70%
Csajszi lábak.
2017. jún. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
nekem has fétisem van
2017. jún. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat.Mindenkit felpontoztam. :)
2017. jún. 25. 20:12
 7/19 A kérdező kommentje:
Kiváncsian várom a többi megjegyzést. :)
2017. jún. 25. 20:13
 8/19 anonim ***** válasza:

Én a fekete hajat és a szeplőket szeretem *-*


15l

2017. jún. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Vannak olyan átlagos ruhák, amik izgatóak tudnak lenni számomra egy ellenkező neműn. Tehát nem ilyen combfix, meg szexi hálóing sablonokra kell gondolni, hanem tényleg tök átlagosnak mondható ruhákra, amik a legtöbb emberből semmit sem váltanak ki, engem mégis felcsigáznak.
2017. jún. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
9es a boxeralsós vagy pólós csajokra gondolsz? mert hihetetlen izgató amikor reggel a gatyádban és a pólódban megy a hűtőhöz... de tudod, azok a combfix harisnya biszbaszok, amiket a csajok hordanak, azok is izgik tudnak lenni, pont oda irányítják a véráramot ahol lehet vele valamit kezdeni, úgy súgta a szél.
2017. jún. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!