Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt mas is aki nem tud...

Van itt mas is aki nem tud megbekelni az elettel azzal hogy megszuletett es elnie kell?

Figyelt kérdés
egyszeruen semmi nem erdekel, nem is tudok orulni semminek, nem akarok folkelni nem akarok dolgozni nem akarok semmit, elegem van mindenbol, ha van isten akkor miert kinoz engem?? minek tart eletben??

2017. jún. 25. 20:51
 1/8 anonim ***** válasza:

Ilyen gondolatim voltak,vannak igen!

Nem egy jó dolog igy élni.

2017. jún. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Fogadd meg egy tapasztalt ember bölcsességét! Nem szórakozni születtünk a Földre, hanem tanulni és küzdeni.

Halott még nagyon sokat lehetsz, de élő csak rövid ideig.

Próbálj mindent elkövetni, hogy jobb legyen neked, más nem fog! Isten nem büntet, hanem próbára tesz. A próba neve:Élet. Csak egy forduló van.

Küzdj foggal-körömmel! Tudom, hogy nagyon nehéz. Másnak is. Ha leírnám Neked a a saját sorsomat, pezsgővel ünnepelnéd a sajátodat. De még itt vagyok, és gyűröm.

2017. jún. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is gondolok ilyenekre,egyszerűbb lett volna ha nem születtem volna meg.
2017. jún. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
#2. vagyok. Ha senki nem értette meg a válaszomat, akkor el kell ballagni a Praktikerbe, és venni egy darab kötelet. Az is megoldás a boldogtalanságra. Igaz, nem a legjobb.
2017. jún. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Jelen, és az a legrosszabb, hogy így, hogy megszülettem meghalni is pokoli fájdalmas lesz majd. Merthogy nem álmomban párnák közt fogok meghalni az tutibiztos. Alacsony/ronda vagyok, sosem volt barátnőm (haverjaim sem), emellett még okos sem vagyok és nulla vagyonom van.

#2: Menj a fenébe a bölcsességeiddel. Mond ezt azoknak, akik tökéletes génekkel beleszülettek egy gazdag családba. +190 magasak szexis testtel és álomjóképű arccal, hétvégente a legtutibb csajokat dugják szopatják a legmenőbb külföldi helyeken, Porsche-kat és AMG Merciket vezetnek és a kisujjukat sem kell megmozdítaniuk.

2017. jún. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5-ös, ha nem is tartod magad semmire ezen tudsz változtatni. Pénzzel és hírnévvel bármilyen nőt meg tudsz szerezni, az már rajtad múlik, hogy ezt hogyan éred el.
2017. jún. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
háát gáz én is ilyen érzéketlen szoktam lenni mindig szomorkodom de a barátok előtt inkább vigyorgok meg röhögök de a valójában folyton szomorkodom de azt sem akarom,hogy aggodjanak mint pl: Úristen mi a baj jól vagy ? na ezt én nem akarom amúgy muszáj élni mindig ki kell találni valamit habár nekem is vannak olyan napjaim,hogy megkérdezem magamtól miért nem hallhatok meg végre?,viszont mindig rájövök azért,mert akkor csak magamra gondolnék önző lennék sokáig szivattak és tudom mien a lúzerség szomorúság meg hasonlók én nem akarom,hogy akik szerettek egy kicsit is a halálom miatt szomorúak legyenek ha én nm akkor bár ők mosolyogjanak és javaslom neked is,hogy menj társaságba nem jó magadköré falat épiteni,ha egyedül vagy,mert akkor senki nem fogja azt megmászni
2017. jún. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Annaik idején, mikor rám tört a hasonló hangulat, azonos gondolatokkal, mint most itt Te leírsz, a Sziámi együttes Ha c. dala segített kijönni a helyzetből.


Neked is ajánlom.

2017. jún. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!