Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért érezhetek szomorúságot,...

Miért érezhetek szomorúságot, ha a családtagjaim facebookra posztolnak?

Figyelt kérdés

Ez annyira idiótán hangzik, hogy el se hiszem, hogy kérdést írok ki róla, de mégis meg kell tegyem, mert az egész zavar és olyan mintha felsőbbrendűnek hinném magam, pedig nem így van.


Szóval a dolog: Másoknál nem igazán érdekel, ha posztolnak magukról képeket és teljesen normálisnak is tartom. A szüleim esetében nem. És nem tudom miért, mert ők értelmeset posztolnak viszonylag. Pl ha kocsit vettünk, és kiírták, hogy új családtag vagy ilyesmi. Vagy egy-egy boldog pillanatot osztottak meg és a konyhában beszélgettek róla, hogy hány like érkezett és ki kommentelt. Ez valamiért szomorúvá tesz. Nem lenéző szomorúvá, hanem tudjátok, mikor megölelgetnéd őket mert csak szomorú vagy.


Segítenétek megérteni? Illetve leírhatnátok a véleményeteket is a facebookhasználatról, bármi sokat segítene.



2017. jún. 25. 23:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Most volt itt kérdés a facebookról, keresd meg...
2017. jún. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%

Jelzálog a házon, hogy vehessen kocsit és posztolhassák?

Kirakatboldogság?

Karácsonykor 3, de legalább 1 napig az alkalom miatt legyünk boldogok és lőjünk egy képet a fa alatt majd posztoljuk még aznap.

2017. jún. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
90%

A legtöbb gyereknek a szülők valami különleges lények. Nem tudják elképzelni őket úgy, mint a többi embert. Főleg, ahol nem is igazán laza szülők vannak.

A facén pedig szemtől szemben lehet látni, a szülők is olyan emberek, mint a többi.

2017. jún. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem az utolsó eltalálta. Amúgy az, hogy autót vettek, számomra nem egy hú de nagy face-téma. Egyszerűen senkire se tartozik. Esetleg egy jó kirándulás szép tájképpel, vagy egy jól lőtt fotó... De ez... Jó, van nekem ismerősöm, aki képes ilyeneket írni: "ideges vagyok." - Ki a ..szt érdekel?! Írjanak az ilyenek naplót, fényképezzék le az autót, tegyék be a családi albumba... hehehe. Karácsonyra rendkívüli olajcsere, szülinapi gyertya.

Bocsesz, de ezek sem értelmesek. Megértem, hogy szomorú vagy ettől.

2017. okt. 2. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!