Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért lehet, hogy egy egyedülá...

Miért lehet, hogy egy egyedülálló nagyon jó pasi nem veszi észre egy nö közeledését sem, még a legegyértelmübbet sem (pedig nem meleg)?

Figyelt kérdés

Még az se esik le neki, hogy az egyik kolleganö azt mondja neki "nagyon jól áll ez az ing, kihozza az izmos karod" és közben simogatja a karját, vállát. Nagyon jó csajról van szó aki okos is. A srác semmit nem reagál. Már 2 éve nincs barátnöje. Nem meleg, a barátai szerint keresne valakit. Nagyon sok csaj próbálkozik de észre se veszi, mint akinek nem esik le.

Pletyka szinten hallottam hogy az elözö barátnöje agresszív volt vele, mások elött is leüvöltötte, odaütött neki. Ezt évekig türte a srác. Mutatták a csajt, hihetetlen hogy vele volt. Egy elhízott, csúnya nö, régi képein se jobb.


Van olyan pletyka róla, hogy középiskolában 40 kilós alacsony, pattanásos, ronda srác volt akit szétszivatott az összes csaj. Kicsit hihetetlen mert most kb 185 magas, izmos, szélesvállú, nagyon jóképü.

Lehet hogy emiatt nem veszi a lapot? Vagy túl jónak tartja ezeket a nöket? Máskülönben miért lett volna egy igénytelen, ronda, agresszív nöszeméllyel?


2017. jún. 26. 09:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
97%
A férfi nem így működik. Vadászok vagyunk, nem lövünk arra a vadra amelyik odaveti magát elénk.
2017. jún. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
84%
Nem tudom eldönteni, hogy te most egy önértékelési problémákkal küzdő, énképzavaros "srác" vagy-e aki nőként írta ki a kérdést vagy egy kib_szott nyomozónő vagy, hogy ennyi infót összeszedsz egy emberről...
2017. jún. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint én sem veszem észre. Naponta kapok ilyeneket, de a franc se gondolta volna, hogy ez több akar lenni egy egyszerű bóknál. Ha nem adják a tudtomra konkrétan, hogy mi a francot akarnak, képes vagyok az összes lehetőséget elszalasztani. Vannak ilyen csodabogarak :D
2017. jún. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

A leírás alapján azt gondolom hogy rossz tapasztalatok rögzülhettek belé a nőkről eddig. A csúnya és erőszakos nővel nem lelhette örömét a párkapcsolatnak. Kialakulhatott benne az általánosítás hogy minden párkapcsolat ilyen lehet mint az előző.

Esetleg magasra tette a mércét, például gazdag nőt keres? Az amúgy szemrevaló szinglik gyakran ezért vannak egyedül.

2017. jún. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Jó, lebuktam. Én vagyok az egyik aki összejönne vele. Sajnos semmire nem reagál. Pedig volt egy kollega csaj akire mondta egy barátjának hogy tetszik neki de mégse vette a lapot hiába tepert a csaj. Az a vicces hogy dagi vagy csúnya csajokkal sokkal jobban mer beszélgetni, viccelödni.
2017. jún. 26. 09:53
 6/20 anonim ***** válasza:
48%
A dagik jobban néznek ki, mint a pálcikák. Jóhogy...
2017. jún. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet, hogy észreveszi, csak teszi az agyát, hogy nem, mert így nem kell elutasítani vkit, akitől semmit nem akar.
2017. jún. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Te jó csajnak tartod magad? Vékony vagy? Lehet, hogy ő pont a ducikra bukik, soha ne tudhatod. Hívd el valahova, ha úgy érzed. Próbálkozz be nála. Ha ő maga nem veszi a lapot, akkor nem tudsz mit csinálni. Vannak ilyen emberek.

Aztán a másik véglet, hogy észreveszi, csak nem érdekli. Ez nehéz ügy.

Szomorú lennél, ha mással jönne össze?

2017. jún. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
15%
Amúgy hány évesek vagytok? :D ( előző vagyok )
2017. jún. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
31%

Nagyon jó csajról van szó aki okos is.

Egy elhízott, csúnya nö, régi képein se jobb.

Vagy túl jónak tartja ezeket a nöket? Máskülönben miért lett volna egy igénytelen, ronda, agresszív nöszeméllyel?


Jaj vajon ki lehet a kérdező a történetben?


Istenem. Amúgy már írtál ilyen stílusban kérdést, szerintem pont erről. Ha nem trollkodsz (mert eléggé esélyes): ne molesztáljátok már szegény srácot, majd eldönti mit akar...Lehet te jó nőnek tartod magad, de ő nem. Volt olyan kollégám, aki a kék tetovált szemöldökével és szalmává szőkített hajával, méjóóócsiksz flittereivel csúcsmacának hitte magát.

2017. jún. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!