Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van még akinek van ideje...

Van még akinek van ideje nyolc órát aludni éjszaka?

Figyelt kérdés

2017. jún. 26. 14:20
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Simán tudnám úgy alakítani az időm, hogy ennyit aludjak, de nekem túl sok a 8 óra (egész nap nyomott vagyok utána), 5-6 bőven elég.
2017. jún. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Jelen. 10kor már ágyban vagyok, 7kor kelek. Ha nem is alszom el rögtön, a 8 óra általában megvan.
2017. jún. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Persze. Dolgozok, nyelviskolába járok, otthon naponta főzök, van szabadidőm is és 8 órát is tudok aludni. Mi olyan nagyon érdekes van ezen?
2017. jún. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
3 hónapja nyomon követem... hetente átlagolom... 8és fél óra jön ki :D
2017. jún. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen, általában mindig volt időm annyit aludni, egyedül gimnáziumban nem volt meg sosem, utána már egyetem és munka mellett átlagosan össze tudtam hozni. Nyilván vizsgaidőszak, szakdogaírás, államvizsga körüli időszakban még a fele sem volt meg. Szerintem azért felnőttként be lehet úgy osztani az időnket, hogy annyi alvás legyen meg, amennyi kell, sokan vannak szerencsések, akik 5-6 órával is jól elvannak, őket azért irigylem kicsit :)
2017. jún. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem a 8 óra általában kevés. Egyébként annyi időm van alvásra, amennyit akarok. Akkor fekszem le, amikor kedvem van és akkor kelek fel, amikor kialudtam magam és magamtól felébredek.
2017. jún. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Egyetem és heti 25 óra munka mellett is van időm, úgy hogy jó tanuló vagyok.

Általában annak nincs ideje aludni, aki nem tudja beosztani az idejét. Persze vannak kivételek, de nekem általában olyanok panaszkodnak az alvásmennyiségükre akik napi 4 órát sorozatoznak.

2017. jún. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Van, de nem alszom annyit, mert felesleges, úgyis fáradt leszek reggel.
2017. jún. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen, van. Mi ebben olyan különleges?
2017. jún. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A 7 óra nekem teljesen elég.

Átlag 9 re lenne időm


De úgy, hogy 2 és 12 között változik.

Szerencsére ez nem aggat.


Évszak függő amúgy nálam borongós, hidegebb időben egy pár hétig jólesik a 10 óra.


Nyáron, tavasszal 5 óra is untig elég.

2017. jún. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!