Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem találom önmagam? (t. Lent)

Nem találom önmagam? (t. Lent)

Figyelt kérdés

Mit tegyek ha nem találom önmagam? Kipróbáltam már mindent. De inkább csak sok a hangulatingadozásom és épp úgy viselkedem, öltözöm ahogyan érzem magam. És azt, ahogyan érzem magam főleg a szüleim befolyásolják. Nagyon rosszul bánnak velem! Kiabálnak mindenért, rengeteget segítek nekik.. inkább mondanám azt hogy rengeteg dolgot én teszek meg helyettük. Pl én takarítok (még a saját szobájukat is. Ha nem teszem megvernek, ordibálnak velem), mosok,mosogatok..stb.És nem az a baj hogy nekem kell megcsinálnom, hanem hogy utána annyit nem kapok hogy 'köszönöm'. Előtte pedig nem megkérik hogy segítsek hanem kijelentik.Jó szülőnek hiszik magukat de nem azok.. sőt..Nekem tényleg mindenért könyörögnöm kell. Nagyon rosszul látok távolra, lassan 4 éve könyörgöm egy szemüvegért de azt mondják nincs pénz szemüvegre..persze:) jobban mondva rám. Az orvos minden évben megkérdezi hogy miért nem megyek már szemészetre, rég kéne szemüveg.. minden évben romlik a szemem. Ha normálisak velem én is az vagyok, jobb kedvem van.Ha nem akkor sírok. Nagyon nagyon sokat sírok.. Még sorolhatnám mit tesznek velem, pl hogy apám az utcán megvert mert nem takarítottam a konyhában... De ők ugye jó szülők..:) azt hiszik gyerekes vagyok, de ez nincs így! csak nem ismernek. nagyon nem. Szóval nem tudom mit kéne tennem. Olykor van hogy teljesen feketében vagyok, máskor pedig rózsaszín. Keresem önmagam, de nem találom..Nincs önbizalmam sem. Művész vagyok. legalább is annak szeretném hinni magam. Sokat rajzolok, még többet fényképezem. Talán ennyi amivel 'kiemelkedek' Eléggé bután fogalmaztam, tudom, csak most megint rosszul vagyok és túl sok minden van bennem amit ki kell adnom magamból és mindez még a fele sem annak ami még ezeken kívül van,de azért remélem érthető mit szeretnék közölni.

Főleg azt, hogy nem találom önmagam, nem tudom milyen stílus illene hozzám. Lehet ezt nem mástól kéne megkérdeznem és ez egy olyan dolog ami tényleg az ember maga dolga, ő érzi.. csak már így tényleg nem tudom.



2017. jún. 26. 19:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez szomorú...a te helyedben megmondanám nekik, hogy mit érzek, és mit szeretnék. Ha nem változtatnak, akkor elmennék a rendőrségre, és elmondanám, hogy vernek és veled végeztetik el a melókat.


Sok sikert!

2017. jún. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Végre van aki nem emlegeti az öngyilkosságot. Ne is.


Én is "jó" nevelést kaptam.

Valahogy önállósulnod kell!

Az oldja meg egyedül.

Szorítok.

2017. jún. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Öngyilkosság nem megoldás.Nem dobnám el magamtól azt ami az enyém. Az életemből csak egy van, nem lesz több.Ez amiben most vagyok egy borzasztóan rossz korszak, amin minél hamarabb túl akarok esni.A testvérem ma mondta hogy öljem meg magam, mert minek élek ha nem vagyok jó semmire.De azért sem fogom, bebizonyítom hogy bármire képes vagyok, jobb leszek az életben mikor felnövök mint ő! És habár mindenre képes leszek, erre nem. Kibírni velük hogy így beszélnek velem, nem foglalkoznak velem ennyire.. Soha nem kaptam még születésnapomra tortát sem. És oké, ezt most nem úgy mondom hogy ez akkora nagy probléma.. de 6-7 évesen az volt mikor mindenki mesélte mit kapott születésnapjára nekem meg a saját apám mindig elfelejti a születésnapomat:). 4 hónap múlva leszek 18 és elszeretnék menni valahova,csak nem tudom hova mehetnék.
2017. jún. 26. 20:09
 4/4 anonim ***** válasza:

Pont ezt akartam még mondani.

Mutasd meg nekik, menni fog!


Milyenek a rajzaid, fotóid? Nekem nincs ilyenhez tehetségem mégis mindenki tőlem kérdez véleményt, jó kritikusnak állítanak(nem hiszem, hogy igaz) . Megnéznék párat.

2017. jún. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!