Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csecse Attila nevezetű videós...

Csecse Attila nevezetű videós miért viselkedik ilyen nőiesen?

Figyelt kérdés

Ha valaki találkozott vele/ismerte suliból, akkor igazán segíthetne megválaszolni ezt a kérdést :D

Elég sok kérdés van a témában, de nem találtam még választ.

Mindig elsősorban nőknek írt könyveket olvasott.

Folyton olyan videókat csinál, amiben női parókát, női ruhadarabokat vesz fel.

A gesztikulációja/testbeszéde is elég nőies.

Folyton női youtuberek képeit alkotja újra.

Most meleg, vagy csak furcsa hajlamai vannak? :D

Nem is tudom igazából, hogy miért érdekel, mert nincs semmi közöm a fiúhoz, csak hátha most kiderül az igazság :D



2017. jún. 26. 23:14
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Elég megosztó válaszokat kaptam, de köszi mindenkinek!!
2017. júl. 6. 15:03
 12/14 anonim válasza:
31%
Férfi testbe született leszbikus asszony.
2017. aug. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
43%
Szerintem nem meleg. Amikor felvesz egy női ruhadarabot a videóiban, akkor nem azért teszi, mert ő azt hordja, csak poénkodik. Szerintem a húga miatt lányos egy kicsit, bár lehet, hogy csak szimplán ilyen. Nekem is a legjobb barátom kicsit lányos, de nem meleg.
2018. febr. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
78%
Én meleg vagyok, és régebben úgy gondoltam meg tudom mondani másról hogy meleg e, de ez azóta változott. Rengeteg meleget ismerek. Körülbelül 10 %-uknak vannak feminin vonásai. Általában nőies mozdulatok, afektáló beszéd ami feltűnhet. Csecse Attila is így viselkedik, de elég sok heteró férfire is jellemző ez. Szerintem ezek inkább felvett szokások. Bár kevesen tudják de a melegek többsége kimondottan férfias.
2019. dec. 20. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!