Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt már valaki úgy, hogy...

Volt már valaki úgy, hogy stresszel a másik jelenlétében mert a "másik" ember nem tud viselkedni és te szégyenkezel miatta is?

Figyelt kérdés
Olyanokra gondolok. Hogy van egy ember mondjuk közeli rokon. Elmegy valahova vele, vagy akar munkahelyen kollégák is. És amikor lazább munka van és van idejük beszélni, annyira beleéli magát a beszédbe hogy hangosan ordibál már a végén, meg olyanokat is amit nem kellene (szidja a kormányt közintézményben pl.)és csak az ember szégyellni magát helyette. Meg olyan vehemens testmozdulatokat meg olyan mozdulatokat tesz hogy az ember szinte megijjed tőle, mint aki nem komplett. Szóval azon izgul az ember végig hogy hogyan fog viselkedni adott helyzetekben. Tehát mintha nem lenne onkontrollja meg ön visszaigaolasa a viselkedeserol, cselekményeirol. Mintha valaki ittas állapotban lenne. De nem tudom jobban elmagyarázni... Valaki érti mire
2017. jún. 27. 01:05
 1/4 A kérdező kommentje:

Valaki érti mire gondolok? És mitől lehet ez?


Azt kihagytam a néha túlzott hangos nevetést, meg olyat is csinal hogy olyan hosszan magyaráz el valamit, meg mindent csak a lényegét nem es nagyon lassan mert mindig viszajelzest vár minden mondat utan szinte, hogy mar a tobbiekkel csak nézünk egymásra hogy...!? Mar nem bírjuk kivárni...

2017. jún. 27. 01:09
 2/4 A kérdező kommentje:
Meg sokszor hazugságba is keveredik csak hogy nagyot tudjon mondani, aztán meg amiatt szégyenkezzrn a masik ember is hogy a hozzáértők a témában meghazuttoljak, stb... Olyan mintha nem tudna visszajelzést fogadni a tobbi embertől...
2017. jún. 27. 01:13
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom hogy csak az számít e amiket írtál de ha a fő kérdést nézzük akkor igen.

Az apám.

A tavalyi nyaralást azt kimaxolta a szememben e téren :D

Elő-elő fordult hogy valamilyen megalázó (hangos)sértést kaptam tőle nyilvános helyen pl étteremben. Ez szubjektív de nem is ez zavart a legjobban a legkínosabb az az volt mikor átmentünk egy másik partszakaszra (Balaton,a másik parton nem fürdeni csak szétnézni) fateromról tudni kell hogy egy késő negyvenes igencsak kövér ember és melege volt de ahelyett hogy levette volna a pólót mint minden épeszű ember ehelyett nem vette le csak a póló mell alatti részét beleakasztotta a hasa tetejébe a csöcse alá behajtva és konkrétan úgy nézett ki mintha egy kirívó női haspólóban melltartó kombóban lett volna és így kellett volna vele végigmenni majdnem egy óráig de 10 perc után nem bírtam tovább és visszamentem a kocsihoz. Lehet csak én fújtam fel a dolgot de iszonyat hülyén festett és én szégyelltem magam helyette. Ha esetleg valaki felveti hogy miért nem szóltam hogy kínosan viselkedik, nos, nem akartam hogy sértegessen megint elég éles nyelve van és szereti a másikat megalázni (szerintem gyerekkori sérelmeit éli ki másokon leginkább a családján)

2017. jún. 27. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, nekem egyetemi évfolyamtárs volt ilyen. Nem hangoskodott meg amiket írtál, hanem nagyon indiszkrét volt, mindenféléket kérdezett mindenkitől, akinek épp csak bemutattuk, meg hangosan beszélt mindenről.
2017. júl. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!