Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Igénytelen ember az, aki...

Igénytelen ember az, aki miután haza megy a buliból hajnalban, es nem mos fogat, hanem egyből lefekszik?

Figyelt kérdés
2017. jún. 27. 14:30
1 2
 1/11 anonim válasza:
96%
nem. ha buliból megy haza, ráadásul hajnalban, nem az az első gondolata, hogy fogatmosson és tisztálkodjon. majd megoldja amikor felébred.
2017. jún. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Nem, eleve piálás után nem ajánlott rögtön fogat mosni.
2017. jún. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Nem feltétlen... Én igényeltem, mert ébredés után borzalmas volt a sám íze, de amúgy nem gáz.
2017. jún. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Roflkopter ***** válasza:
37%

Ezt nem lehet megállapítani ebből az egy dologból... volt gyerekkori barátom akiről tudtam h napi 3szor most fogat mégis igénytelennek tartom az öltözködését, az egész megjelenését.


Ha részegen jössz haza nem mosol fogat, büdös vagy, nem fürdesz, igen el lehet mondani, hogy igénytelen vagy.

2017. jún. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
61%

Én mindig fogat mosok, mindegy, hogy milyen késő (korán) van.

Nem igénytelen, ha odavan és nem is tudja nagyon, hogy mit csinál. De ha teljesen jól van és magánál van, akkor nekem igénytelen.

2017. jún. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
32%
Ha valaki részegen állít haza, az eleve igénytelen.
2017. jún. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mit érdekel téged, hogy ki mikor és hogyan fekszik le?
2017. jún. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
5%

Igen, az. Eleve, aki utcai porral a testén fekszik ágyba, az igénytelen.


Piálás után fél óráig nem ajánlott fogat mosni, nem egész éjjel ...


Aki pedig fogmosás nélkül fekszik le, az is igénytelen. Ez alól nem képez kivételt a buli estéje.

2017. jún. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Általában bort és fröccsöt szeretek inni, ami a fogzománcomnak nem tetszik a sav miatt, emiatt nem szoktam erőltetni, hogy még után rögtön mossak fogat is, csak rontanék vele a helyzeten. Inkább kibírom, hogy reggel nagyon rossz a leheletem, és legalább jól esik, frissítő az első fogmosás reggel, jobban felébreszt. Persze, ha csak spicces vagyok, akkor nyilván megmosom fekvés előtt is.
2017. jún. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, kiv. ha ez heti 2-3 alkalmat jelent minimum :D.
2017. jún. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!