Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek létezik nagypapa-k...

Szerintetek létezik nagypapa-komplexus vagy csak apakomplexus van?

Figyelt kérdés
Gondolom apakomplexus az oka annak, hogy huszonéves nők ötvenes férfiakhoz vonzódnak, de mi az oka annak, hogyha egy huszonéves nő 70 éves férfiak felé vonzódik? Nagypapa-komplexus és apakomplexus egyben? vagy mi az oka ennek?
2017. jún. 27. 17:29
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
pénzpénzpénzpénzpénzpénzpénzpénzpénzpénzpénzpénzpénzpénzpénzpénz
2017. jún. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, mert ismerek olyan fiatal nőt, aki évekig volt együtt egy olyan 40 es férfival akinek kb. minimálbérnyi fizetése volt, és kocsmákba járt, dohányzott, és az élettársával lakott közös lakásban, belőle mit tudott kisajtolni ez a nő?
2017. jún. 27. 17:36
 3/5 A kérdező kommentje:
Úgy értem pénzt biztos nem.
2017. jún. 27. 17:40
 4/5 anonim ***** válasza:
50%
a kérdésedben még 70 éves volt, példának meg 40 évest írsz nálad is vannak bajok
2017. jún. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
19%
Nekem azt mondták,hogy nagyapa komplexusom van :D (18) Ami igaz is! XD De nem a pénz vonz,inkább a cselekedetek. (udvariasság) Volt egy barátom 3 évvel volt idősebb és 2 hónapnál tovább nem bírtam. A mai generáció nagyon szar!!! Az 50-es korosztály jobb. :)
2018. aug. 5. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!