Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vannak olyan emberi jellemvoná...

Vannak olyan emberi jellemvonások, amelyek undort váltanak ki belőletek? Ha igen melyek azok?

Figyelt kérdés

2017. jún. 27. 17:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Ha valakinek feltűnési viszketegsége van ès mindig a világ közepe akar lenni, és ez van első helyen. Ettől falra mászok
2017. jún. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Felszínesség, kétszínűség...Pont pár hete találkoztam amúgy egy ismerősömmel a városban, akivel pár éve legjobb barátnők voltunk és nem sokkal a találkozásunk előtt gondolkodtam azon, hogy kicsit hiányzik és talán fel kéne vennem vele a kapcsolatot, hogy megint olyanok legyünk, mint régen, de akkorát csalódtam benne, hogy most már beszélni se nagyon van kedvem vele többé..Ahhoz képest, hogy régen ilyen sportos, fiúsabb lány volt, most ilyen tipikus 3 kiló vakolatot viselő plázar1banc lett és vagy 20 percen át beszélt nekem arról, hogy van egy új lány osztálytársa, akit utál mindenki, mert kövér és nem sminkeli magát meg nem hord divatos ruhákat, meg hogy az egyik órán a tanár emellé a lány mellé ültette és szegény csaj próbál ezzel az okádék qrvával beszélgetni meg segít neki a dogáknál, ő meg röhög a háta mögött, hogy mekkora csicska..Na szóval ez a lány tényleg undort vált ki belőlem :D
2017. jún. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

A tipikus pr0lik viselkedése undorító számomra.

Feltűnősködés,gátlástalan viselkedés pl."zabálás" és sörivás a tömegközlekedési járműveken,szemetelés,bagózás a megállókban,hangosan telefonálás,hőbörgés,és egyáltalán az ilyen alakoknak a jelenléte,mentalitása.

2017. jún. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ha valaki igénytelen magával/környezetével szemben a saját hibájából.

Ha valaki nem őszinte és folyton elferdíti az valóságot.

Hogyha valaki nem tudja elismerni, hogy hibázott/nincs igaza. Jó ez az utóbbi azért nem kelt bennem undort, de hasonlóan idegesít más emberekben, mint az előzőek.

2017. jún. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát amit eddig leírtak a válaszolók, a második válaszoló ismerőséhez hasonló "barátnőm" nekem is volt. Sajnos.


Tehát az égbekiáltó felszínesség. Természetesen nem vagyok álszent, mindenki megnézi a másik külsejét és valamit eldönt róla előre, de ennyire durván nem.


Akkor nem tudom ezt minek nevezzem, amikor eladóként dolgoztam egy előkelőbb bútorüzletben, minimálbér alatt kerestem (belső nyomor 100%) és pl. zárás előtt 10 perccel leült egy pár édelegni az egyik kanapéra és látványosan vihorásztak, fogdosták egymást, egyedül voltam az üzletben, kis üzlet volt, pár bútorral, tehát az egész nyilván nekem szólt. Nem akartak vásárolni persze. Ugyanitt zárás előtt 5 perccel, ugyanarra az ominózus kanapéra két high life-ot élő, láthatóan jómódú nő ült le cseverészni. Látták, hogy pakolok, az üzlet amúgy este 9-ig volt nyitva. 9 óra után 10 perccel megkérdeztem, hogy esetleg segíthetek valamiben, mert zárni szeretnék. "Ja nem, csak leültünk beszélgetni, mindjárt megyünk." Mondom nekem zárnom kell, beszéljenek máshol (udvariasan fogalmaztam persze), erre szépen lassan kimentek az üzletből, és amikor látták, hogy rohanok a buszomhoz még utánam kiáltottak, jaj le ne késd drága (gúnyosan). Bocs a regényért, tehát ezt a fajta mentalitást gyűlölöm, amikor egyes jobb pozícióban lévő emberek látják, hogy valaki alájuk van rendelve nemcsak kihasználják ezt, hanem még nyomorultabbá akarják tenni a másikat. Nem tudom milyen jellemvonás ez, de rühellem.

2017. jún. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Az, mikor valaki szándékosan provokál és/vagy megaláz másokat úgy, mintha ezt nem szándékosan tenné...

Lehet, hogy van ennek valami neve, vagy jobban is meg lehetne fogalmazni, de most csak így tudok leírni.

2017. jún. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nagyképűség. Főleg akkor, ha az embernek van mire, mert ha nincs, akkor ott hagyom, és kész. De van egy ismerősöm, aki alapvetően értelmeseket mond, szóval kíváncsi vagyok rá, viszont eszméletlen stílusban adja elő.
2017. jún. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A "nem ismerlek, de az első benyomás alapján elkönyveltelek egy rakás szarnak" emberek.
2017. jún. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A nyálasok csapata.
2017. jún. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Amikor valaki a hozza nem ertest es az ostobasagat szorgalommal akarja palastolni. Azokrol az emberekrol beszelek aki mindenbe hurr durr belecsap, nem gondolja at a folyamatot, aztan meglepodik amikor a kemeny munkajat csak egy hasonloan kemeny lebszassal tudod jutalmazni.
2017. jún. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!