Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Zuhanásba bele lehet halni?

Zuhanásba bele lehet halni?

Figyelt kérdés
Én szerintem nem, szerintetek?

2017. jún. 27. 17:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
16%

Mi ez a hü**e kérdés...

Ember 99%százalékban attól milyen magasról zuhan le valaki, és 1%-ban hogy hogy.. érkezik

2017. jún. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Szerintem a kérdező arra gondolt, hogy amíg zuhansz, addig meghalhatsz-e pl. a sokktól...

Amúgy szerintem se, de lehet, aki gyengébb idegzetű, az elájul.

2017. jún. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

#1

A kérdező arra gondol, hogy magába a zuhanásba bele lehet-e halni. Érkezésről itt most nincs szó.


Kérdező:

Bele lehet halni, ha valaki annyira megijed. De azért inkább az érkezés szokott végezni az emberekkel.

2017. jún. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
A zuhanásba nem (hacsak nem kap közben szívrohamot vagy hasonló), csak a leérkezésbe.
2017. jún. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Na erre lennék kiváncsi. Hogy lehet e szivrohamot kapni zuhanás közben. Szerintem nem mivel semmi koze a kettonek egymashoz
2017. jún. 27. 18:06
 6/17 anonim ***** válasza:
0%

Nem azonnal szoktak belehalni nemelyek, szoktak meg percekig vagy orakig agonizalni, a mentosok korbealljak, letakarjak teljesen a testet es a fejet is, ugyanis a szervei mar leszakadtak, nem merik es nem is szabad megmozditani.


Szerintem rakd le azt, amit szivsz, mielott Batmannak kepzelned magad egy "utazas" alatt.

2017. jún. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
A zuhanas mindig Max. csak par masodperc, addig nem all meg a szived, a sors sajnos nem ilyen kegyes.
2017. jún. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ha elég magasról kezded a zuhanást, ahol van gravitáció, de nincs levegő, megfulladsz. Ha elég magasan kezded a zuhanást, ahol hideg van, meg is fagyhatsz. Ha eléggé felgyorsulsz a légkörben, megégsz. Ha gyenge a szíved/nem vagy felkészülve, elvisz az ijedtség v a sokk.
2017. jún. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Persze, simán lehet, hogy valaki szörnyethal.
2017. jún. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
A szornyethalas a talajjal valo utkozes pillanataban kovetkezik be, ha az illeto szerencses. Par eve a tizedikrol ugrott ki egy 15 eves kissrac, elt meg kb.25 percig. Nem kapta meg ugras kozben a szivleallas kegyelmet. Csak pislogni tudott, mozdulni mar nem, a mentosok letakartak, hogy ne lassa a szanakozo bameszkodokat maga korul. Mit tehettek volna mast? :(
2017. jún. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!