Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 16 évesen mennyire számítok...

16 évesen mennyire számítok felnőttnek/férfinak?

Figyelt kérdés

Sok nő már 20 évesen szül, én meg 16 évesen most kezdtem el bulizni ....

16/f


2017. jún. 27. 17:54
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Semennyire, a tojashej meg a popsidon van es legenytoll sem pehelyzik az alladon. Ferfinek majd csak 40 utan fogsz szamitani, addig csak nyikhaj a becsuletes neved a mai vilagban. Mar ha egyaltalan megered, mert a bulikban par ev alatt szet fogod csapni magad a piaval meg szintetikus drogokkal.
2017. jún. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Semennyire.
2017. jún. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Semennyire, de az első eltúlozza a sztorit. Én is 16 évesen kezdtem bulizni, úgy 21 éves koromig érdekes is volt, aztán ráuntam. Semmi illegálisat nem toltam közben.

Huszonéves korára már jobb esetben férfi az ember. Fehér nő a mai életvitel mellett pedig nagyon ritkán szül 20 évesen. Diplomásoknál még a 25 is ritka.

2017. jún. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan. Miért egyenlő minden idiótának az ha valaki bulizik, akkor drogozik, piál, qrválkodik..... ? Valaki értelmes nem lúzer magyarázza már el...
2017. jún. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
16 és 20 év között 4 év van, ami annyi mint 1 középiskolai idő... rengeteg.
2017. jún. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
43%
A szememben az a felnőtt aki önállóan tartja el magát, nem a szüleinél él. Addig maximum nagykorú.
2017. jún. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

16 évesen ha olyan a genetika,talán lehet egy kicsikét férfiasan kinézni,de ez nagyon ritka.Az agyműködés ilyenkor a legtöbb esetben még gyerekes,nagyon fiatalos,élettapasztalat kb.annyi,mint békán toll.

A bulizás kezdete teljesen normális ilyenkor,ami nagyjából 20-22 éves korig tarthat,aki ilyen korában nem bulizott az egy gyík.

Semmi gond nincs azzal,ha egyszer kétszer bepiál az ember ebben a korszakban,a drog tiltott,e miatt veszélyes.A pia is méreg,az is veszélyes,de az nem illegális.Mindenesetre vigyázni kell,hol a határ!

Ha egy fiatalember okos,céljai vannak,nem maradt rajta drogon,pián,bulin,rendes családalapításban gondolkozik,komoly munkát végez,intelligens,akkor 25 -től lehet férfi,de általában egy felelősségteljes párkapcsolat,gyereknevelés során derül ki valakiről,hogy igazi férfi e,vagy csak link kan.30+ ra tenném inkább a férfivé válás lehetőségét.

Nőknél ugyanez,sok nő 30 évesen is egy butus gyerekliba tud lenni.

2017. jún. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hahahaahhaaaaaaaaa!
2017. jún. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem férfinak a tettek tesznek...

Felnőttnek 18 évestől fogsz hivatalosan, de szerintem ha majd megkomolyodsz. (semmi baj nincs azzal, hogy még nem olyan vagy, hisz fiatal vagy, használd ki)

2017. jún. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Azt én sem értem hogy egyes emberek miért általánosítanak.. rohadtul nem csak drogrol meg piarol szol a buli..

de ebbe nincs kedvem belemenni.

2017. jún. 28. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!