Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez milyen szakember?

Ez milyen szakember?

Figyelt kérdés

Több mint egy hónapja szenvedek lehangoltságtól, rosszkedvtől. Ezen felül nincs erőm egész nap csak aludnák, rengeteget eszek emiatt fáj a gyomrom is és szédülök. A meleg különösen nem használ mert szakad rólam az izzadtság állandó jelleggel fáj a fejem. Nincs kedvem a hobijaimhoz se ami filmnézés. Barátaim és ismerőseim is egybehangzóan állítják hogy rosszkedéjűnek látnak és kedvetlennek. Na szóval orvosomnak elpanaszoltam a tüneteimet aki pszichiáter de nem értette meg. Mondtam neki hogy depressziós vagyok és nincs semmi okom rá. De nem érti meg szerinte ez nem depresszió csak kimerültség meg zsörtölődő vagyok olyan akinek semmi sem jó. A "gyógykezelése" abból állt hogy a Pszichoterápiát is ő végi de nem csinált semmit csak kérdezgetett hogy mi a baj, mit tudna segíteni hogy jobb kedvem legyen. Mondtam neki hogy semmit nem tud segíteni. El vagyok keseredve teljesen.


Mit tegyek? Mi a megoldás? Egy totál rossz szituációban vagyok és a kezelőorvosom egy kontár aki nem ért a munkájához.


2017. jún. 29. 17:00
 1/1 anonim ***** válasza:

A pszichiáter nemigazán beszélget, csak gyógyszereket ad.

Az unalomtól szenvedsz, mert nem találtál számodra megfelelő hobbit. Amit kedvelsz és leköt. Nem, a filmnézés nem hobbi.


Ha elmegy ez a gyötrő meleg, már sokkal jobban leszel. Meg találj magadnak valami értelmes tennivalót, mert a semmittevéstől érsz rá ennyire haldokolni.

2017. jún. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!