Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen okai vannak annak ha...

Milyen okai vannak annak ha valaki nem tud kiállni magáért?

Figyelt kérdés
bántják és ő hagyja akár évekig.
2017. jún. 29. 18:04
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Nevelés, vallás, alázatos természetet örökölt, esélytelenül nem bocsátkozik harcba.
2017. jún. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%
nem tanulta meg, nem látta, nem bátorították
2017. jún. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
41%
Nincs annyi agyi kapacitása, hogy felfogja, hogy ez nem jó neki és tegyen ellene.
2017. jún. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
95%

Szociális szorongása van.

A nevelése miatt.

és/vagy terrorizálták és fél az emberektől.Nehogy azt higgye bárki is,hogy nem nagy és komoly oka van annak,hogyha valaki hagyja akár évekig,hogy bántsák.

2017. jún. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
93%

Mivel csendes vagyok + félénknek látnak az emberek, gyakran hiszik azt, hogy én vagyok a "gyengébb", belém is szoktak kötni (pl munkahely). Tűröm az emberek baromságait, ezáltal szűröm is őket, ki a normális. Az alapján ítélkezem, hogy hogyan viselkednek másokkal.. szimplán csak nem foglalkozom a kretén emberekkel, nem pazarlom az időmet olyanokra akik ismeretlenül lenéznek másokat, többre tartják magukat másoknál.. de ez nem jelenti, hogy nem tudok kiállni magamért.. van az a pont amikor igen is odaszólok. Olyankor nagy a meglepetés, imádom látni a zavart tekintetüket, nem találják a szavakat miközben néhány könnyed mondattal tiprom porba a hatalmas egójukat. A titok abban van, hogy megjegyzem amiket mondanak magukról, olyan infókat amik alapvetően jelentéktelennek tűnnek de igen is jelentőséggel bírnak.. kicsit pszichopatának tűnhetek de nem vagyok az :D csak introvertált vagyok, sokat agyalok, mérlegelek, következtetéseket vonok le. Nekem nem szokásom senkit se bántani, piszkálni, mindig a lehető leg pozitívabban állok az ismeretlen emberekhez aztán hagyom, hogy kimutassák a foguk fehérjét. A munkahelyemen kb 5-6 embert tudnék azonnal kirugatni és ennél is többel tudnék kib.aszni.. de nem teszem, nem vagyok g.eci. fenyegetőzni se szoktam. + aki nem érdemli meg azzal nem cseszek ki. Vannak olyan nagyképű barmok akik azt hiszik hogy megtudtak félemlíteni ezért olyan dolgokat is elmondanak vagy csinálnak előttem amik ha kiderülnének.. nem lenne munkahelyük :D szívom magamba az információt mint a szivacs. DE sose kémkedek, szimatolgatok mások után, nem leskelődöm stb szóval nem vagyok tégla vagy ilyesmi. Az általuk elmondattak alapján alakulnak ki a "bizonyítékok".. én csak megjegyzem öket. Ennyi.

Tovabbi szép estét

2017. jún. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy hol: mindenhol ilyen, vagy egy adott közösségben? Ha az utóbbi, akkor könnyen lehet, hogy feladta, már nem akar harcolni. Ha máshol is ilyen, akkor a fentebb, többi hozzászóló véleménye mérvadó.
2017. jún. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!