Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Eléggé furcsa dolog történik...

Eléggé furcsa dolog történik velem. Mi és mitől lehet?

Figyelt kérdés

Most leírom azt, amire figyelmes lettem az utóbbi napokban magammal kapcsolatban, nagyon érdekes én sem értem magamat abban reménykedem valaki esetleg tud valami ''megoldást'' erre.

Szóval már lassan egy hete, voltam egy rendezvényen, ahol épp egy általam kedvelt előadó lépett fel, nagyon tetszett az egész de amint vége lett olyan szomorúságot érzek és elég sokszor, azon kattogok mi lett volna ha mondjuk közelebb állok a színpadhoz mivel hátrább álltam, illetve ehhez hasonló dolgok.

Sokszor majdhogynem sírhatnékom van ha visszagondolok hogy akkor milyen volt és hogy most milyen.

Mitől lehet ez? Pontosabban mi lehet ez? Ugye nem valami pszichés probléma?xd

Hozzátenném hogy ritkán van lehetőségem koncertekre járni, talán ez lehet az egyik ok?

Köszi a segítséget.



2017. jún. 29. 21:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Are u ok? xD
2017. jún. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom ezt így megmondani, az biztos, hogy ha nagy hatással volt rád az a koncert, akkor lehet, amiatt. Mi lett volna, ha érzésed van?
2017. jún. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
Én kedden voltam Linkin Park koncerten, és egy az egyben ugyanazt érzem, mint te. Attól félek, hogy többször nem lesz ilyen jó koncertben részem, meg én is emésztem magam hogy állhattam volna előrébb, stbstb. Velem már többször is volt ilyen, el fog múlni pár nap múlva. Még az esemény hatása alatt vagy :)
2017. jún. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen érzésem régen az egyik kedvenc sorozatomnak vége lett amit hosszú ideje néztem és azaz érzés fogott el,hogy mivel fogom most pótolni ezt az időt meg igazából szerettem nézni azt sorozatot :)
2017. jún. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ja és szomorú voltam miatta,hogy vége van de viszont mindig vártam a végét hogy most mi lesz érdekes az ember amikor ott van előtte a végére kíváncsi amikor vége van meg vissza sírja milyen jó volt és ne lenne vége :/:)
2017. jún. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Tini vagy?
2017. jún. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
88%

Minden hiányosság pszichés probléma. O.o


Fura, hogy elolvasod saját kérdésed s nem egyértelmű. O.o

Tudat alatt mindent leírsz.

Ritkán van lehetőséged ily jól érezni magad( illetve ezt hiszed), s minden elvesztegetett lehetőség egy ilyen helyzetben, világtragédiának érzendő.

2017. jún. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Red vixen Na ha összeszeded magad tudsz te értelmes,értelmezhető választ is adni xd
2017. jún. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Lelkileg katarzist éltél meg, hozzászoktál,és aztán meg siratod, hogy vége, mert olyannyira jó volt, annyit adott neked, felüdített, meghatott, hogy láthatsz valakit, akit ennyire szeretsz, csodálsz, tisztelsz, és most végre nem a monitort bámulod, hanem ott volt előtted ő élőben akit nagyon szeretsz és sokra tartasz, és sokat jelent, fontos, számít neked, ő esetleg lehet egy meghatározó ember az éledetben, akár a zenéjéből, akár szmeélyiségéből kifolyólag.
2017. jún. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
*Szal szerintem nem kell aggódnod
2017. jún. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!