Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Félek a sötétben, mit tegyek?...

Félek a sötétben, mit tegyek? Egyedül vagyok itthon és nagyon félek. Főleg az ufóktól.20f

Figyelt kérdés
2017. jún. 29. 22:14
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Már szoltam nekik, hamarosan jönnek érted 👽
2017. jún. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azoktól a marha nagy barna, hosszú farkú patkányoktól félek, amik a kukátokban és a szemetesedben guberál, mert nálatok öntöttem ki az elhasznált sütőolajat.
2017. jún. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha végiggondolod, hogy mi a legrosszabb, ami történhet (lásd: elrabol, és megszondáz pár 10éves gyerek testfelépítésű űrgyökér), és rájössz, hogy ez semmi ahhoz az igenis valós lehetőséghez képest, hogy öregkorodra egyedül maradsz, úgy, hogy üres és semmitmondó életet éltél, és tudod, hogy már úgyis késő barátokat szerezni, és késő kalandokba vágni, akkor sztem rohadtul nem fog érdekelni sem E.T. sem a sötétség...

Sok sikert ;)

2017. jún. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Cheese Pancakes válasza:

Ismerős...én is félek tőlük.

Szerintem halgas zenét, vagy beszélgess valakivel.

2017. jún. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A náci indulók biztos még az ufókat is megijesztik ;)
2017. jún. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
90%
Nemgyünnek azufók, aluggyá!
2017. jún. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!