Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mégis mi a legjobb döntés egy...

Mégis mi a legjobb döntés egy lánynak ha a cigányok terrorizálják?

Figyelt kérdés
Haladok végig az utcán,szépen,csendesen és a cigányok mindig beszólogatnak,de azokat az alpári dolgokat,olyan is volt hogy fogdostak.Pl.falunapon két barátnőmmel sétáltunk és két kis cigány kölyök biciklin volt és megfogták barátnőm fenekét majd gyorsan elhajtottak.Mikor jöttek volna visszafelé legszívesebben lerúgtam volna a k*r.v.a bicikliről.A nyakamig se értek és sportos lány vagyok,megvédeni is képes lennék magam,ütni,rúgni tudok,de ilyenkor mégis visszahúzódok,mert van egy olyan határ hogy bekattanok(alapból nagyon nyugodt vagyok,de ha felbőszítenek,agresszív is tudok lenni).Aztán mikor este felé mentünk barátnőimmel vissza a falunapra,ott is álltak körbe a cigányok és kiabálták hogy"Phúúú,oh my god" és megint megfogták barátnőm fenekét,ekkor én legszívesebben megütöttem volna,de mivel sokan voltak akkor lehet hogy rám támadtak volna.Szóval ilyen helyzetekben mindig bizonytalan vagyok,mi lenne a leghelyesebb,mert rendkívül idegesít hogy ezek következmény nélkül terrorizálják a lányokat.Ha fiúkkal megyünk,akkor ránk se néznek,de nem mehetünk mindenhová fiúkkal.Ezen kattogok már két-három napja,az is eszembe jutott hogy egy vascsővel fogom szétütni a fejét(persze ilyet nem tennék esztelenül).
2017. jún. 30. 12:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Tessék feljelentést tenni zaklatásért.

Semmi joguk ehhez, és ez független attól, hogy cigányok-e vagy nem.

2017. jún. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Azon gondolkozok én is.De mivel nem látom minden nap őket semmi értelme.Így valszeg nem foglalkozom velük,csak idegesít hogy emberszámba se vesznek.
2017. jún. 30. 13:04
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Simán rá lehet ütni a kezére, függetlenül attól, hogy cigány, magyar, és hány éves. Adhatsz neki egy nyaklevest, vagy megcibálhatod a fülét. Ha ebből sem értenek, ki lehet hívni a rendőrséget. Én a helyedben vennék néhány nehéz gyűrűt, ha azok az ujjaidon vannak, és rácsapsz a kezére, fejére, azt megérzi. A vascsőnél jobb a paprika spray. Ha csak kicsit odanyomsz, taknya-nyála egybefolyik. Célszerű kettesével mászkálni. Ha nem szálnak le rólatok, akkor szólni kell felnőtteknek! Közösen feljelentést kell tenni! Én férfi vagyok, nem bohóckodtam a rendőrökkel, telibe fújtam az összes kokerót, aki kötözködött.
2017. jún. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
45%
szokj hozzá, lehet itt önbíráskodni majd a népes család elveszi a kedved vagy akár a sünöket is zaklathatod de sokra nem mész vele
2017. júl. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Biztos tecettél neki. Örülj neki ha valaki udvarolgat.
2017. júl. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
5%
Inkább örülnél neki, hogy megtisztelnek a figyelmükkel. Az háborít fel, hogy még ajándékot sem viszel nekik ilyenkor, pedig ez alap dolog lenne. Legközelebb tessék adni nekik egy-egy almát, vagy körtét.
2017. júl. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
remélem az utolsó szarkazmus volt...sajnos tényleg nem tehetsz semmit. Ha megütöd őket, a cigány család csoportban fog megkeresni téged és agyon verni vagy megerőszakolni. A rendőrök nem fognak semmit sem tenni. Védik a cigányokat a gonosz, csúnya rasszista magyaroktól, akik ok nélkül támadnak (önvédelem)
2017. júl. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

Mindig van hogy a cigányok milyen erőszakosak.

Itt van, hogy a magyar lányok méginkább.

Csak ez senkinek nem tűnik fel, de ha egy cigány jött volna a habi keménykedős menő dumával akkor már széjjel oltottátok volna.

Ennyit rólatok....alja😒😑

2017. júl. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
91%

"Mindig van hogy a cigányok milyen erőszakosak. "

Ennek a mondatnak nincs értelme. Max úgy lehetne, hogy "mindig azt mondják", például. Már itt lerí rólad hogy egy mocskos cigány vagy.


"Itt van, hogy a magyar lányok méginkább. "

Ennek sincs értelme természetesen. Lehetne az hogy:

"itt a példa, hogy a magyar lányok erőszakosabbak"

amivel egyébként nem értek egyet, de természetesen véded a fajtádat.


"Csak ez senkinek nem tűnik fel, de ha egy cigány jött volna a habi keménykedős menő dumával akkor már széjjel oltottátok volna."

Mi az hogy habi? Nem, a magyarok nem oltogatják a cigányokat, mert félnek tőlük. Elég ha egy cigányt lecigányozol, és már kést szúrnak a hátadba.


"Ennyit rólatok....alja😒😑"

Ja, mi vagyunk az alja nép. Hogy van pofád egy ilyen kérdés alá írni? Meg úgy általában. Kinek az országában élsz b+?! Kinek a nyelvét beszéled? Kinek az adójából kapod a segélyt? Undorító cigány vagy, nem csak a segélyt, de a levegőt is sajnálom tőled.

2017. júl. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

Jó, van amit elírtam.

De ha te ezzel tudsz visszavágni akkor ott már bajok vannak. És mivel te ismeretlenül állítod rólam, hogy segelyből élek, de amiért ez a "mocskos cigány" olyan nagylelkű felvilágosítalak, hogy én tanulok, a családom dolgozik. Mi még egy forint segélyért nem álltunk sorba.

Amúgy meg az, hogy a ti nyelveteket hasznaljuk elég gyenge vissza vágás volt. De mi legalább helyén valóan használjuk a szavakat. A legtöbb magyar pedig nagyon helytelenül rossz ejtéssel használja a cigány szavakat.

És fogadni mernék, hogy te is rengeteg cigány eredetű szót használsz amiről nem is tudod, hogy az, de én nem vagyok olyam rosszindulatú mint te ezért nem sajnálom tőled a levegőt. Nézd csak végig ha majd a gyereked/unokád cigánnyal fog házasodni, mert nincs kizárva, hogy pl.az egyik leszármazottadba m

2017. júl. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!